Türkiye'yi yasa boğdular! Yürekleri dağlayan fotoğraf

Anadolu Ajansı muhabiri Abdulkadir Nişancı'yı arama çalışmalarına katılan Jandarma Arama Kurtarma ekibinden 2 asker suya kapılarak kayboldu. İki askerin şehit olduğu öğrenildi. JAK timindeki Astsubay Mustafa Gidergelmez ile Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya suya kapılmadan önce derede arama çalışmaları yürütürken böyle görüntülendiler.

Türkiye'yi yasa boğdular! Yürekleri dağlayan fotoğraf
Türkiye'yi yasa boğdular! Yürekleri dağlayan fotoğraf
GİRİŞ 18.05.2019 01:51 GÜNCELLEME 18.05.2019 01:52
Bu Habere 68 Yorum Yapılmış

Bayburt- Trabzon sınırında yürütülen yol açma çalışmalarını takip ederken, üzerine çıktığı kar kütlesiyle uçurumdan düşen Anadolu Ajansı (AA) Muhabiri Abdülkadir Nişancı'yı arayan Jandarma Arama Kurtarma Timi'nden 2 asker, çalışmalarını sürdürdüğü Soğanlı Deresi'nde suya kapıldı. 

İki askerin cansız bedenine ulaşıldı.

 

 

ASKERLERİN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU

Şehit olan askerlerin Astsubay Mustafa Gidergelmez ile Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya oldukları belirlendi.

SON FOTOĞRAF

 JAK timindeki Astsubay Mustafa Gidergelmez ile Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya suya kapılmadan önce derede arama çalışmaları yürütürken böyle görüntülendiler.

 

 

ETİKETLER
şehit
YAZDIR
YORUMLAR 68
 • Erzurumlu 9 ay önce Şikayet Et
  yazık oldu çok yazık oldu o dehşet şekilde akan derelerde hiç bir şey bulunmaz temmuz ayına kadar boşuna başka canlar gitmesin o rahmetli gaztecide şehit olan iki mehmetciyimizde yüce mevlamızın ilahi tecellilerini bu şekilde dilemiş cümle şehitlerimize Allahtan rahmetler dilerim silah arkadaşlarına ailelerine sabılar dilerim devlet büyüklerimizde aramaları durdurmalarını dilerim temmuza kadar o delice akan derelerde bir şeh bulmaları zor.
  Cevapla
 • Ordulu 9 ay önce Şikayet Et
  Azgın bir derede ceset aramak ve bulmak çok zor çok tehlikeli. Bu işte ihmal varmi araştırılmalı. Mekânları cennet olsun.
  Cevapla
 • sarp 9 ay önce Şikayet Et
  hayatlarını kaybetme riski bulunan yerlere girmememeleri yada sokulmamaları gerekirdi yazık vatan evlatlarına........
  Cevapla
 • Hamdi 9 ay önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah şimdi vücutlarında kalp yerine taş taşıyan bazı yaratıklar yorum yaparlar Allah iman selameti versin âmin
  Cevapla
 • köksal akın 9 ay önce Şikayet Et
  her şeyi herkesle yapamazsınız,,,,bunlar su sporları ve dağcılığın alanları....bir defa teknik techizat donanım tam olmak zorunda....suyun ve doğanın gücü farklı,,,bir askerin sivildeki bilmediği alanlara bunu sokmak çok anlamsız...Bu iki askerimize yazık değil mi...
  Cevapla
 • JAK timi 9 ay önce Şikayet Et
  JAK timi bunlar. Elektronik cihaz bağlantılarındaki JAK (jack) değil.
  Cevapla
 • ak osmanlı 9 ay önce Şikayet Et
  iyi oku JAK timi diyor! sıradan asker değil bunlar!
  Cevapla
 • misafir 9 ay önce Şikayet Et
  keşke iyice okusaydın haberi ,saçmalamazdın en azından. Zaten arama gurubu JAK timinden. sen şimdi JAK nedir onu da bilmezsin.
  Cevapla
 • sefa 9 ay önce Şikayet Et
  Haberi okumadan ezbere yorum yapmayın.. Mekanı cennet olsun şehitlerimiz, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekibinden. Profesyonel eğitim almış askerlerimiz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Altın son zamanların en yüksek seviyesinde! Uzmanlar uyardı...
Bayraktar açıkladı: AKINCI TİHA'da müthiş özellik