Erdoğan paylaştı! İşte yeni sistemin detayları!

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından yeni askerlik sisteminin detaylarını paylaştı. Erdoğan, mesajında "Yeni Askerlik Sistemi düzenlemesinin ülkemize, milletimize, gençlerimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Erdoğan paylaştı! İşte yeni sistemin detayları!
Erdoğan paylaştı! İşte yeni sistemin detayları!
GİRİŞ 13.06.2019 13:22 GÜNCELLEME 13.06.2019 13:42
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından yeni askerlik sisteminin detaylarını paylaştı. Erdoğan, mesajında "Yeni Askerlik Sistemi düzenlemesinin ülkemize, milletimize, gençlerimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

 

 

İşte o paylaşım:

 

 

ETİKETLER
bedelli
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Dikkat. Bak şimdi 8 ay önce Şikayet Et
  Ne mezunu olursa olsun hangi üniversiteyi bitirirse bitirsin, o kişi askerliğini Er olarak yapacak ve sırası ile sınav yapılarak kademe atlaması gerekir. Örn: Er isen sınavla uzman cvş. Sonra astsb.sonra subaya doğru gidilmesi gerekir. Yoksa askerliğin a sından anlamayan adamı getir. Subay veya astsb yaparsan bir kademe ilerleyemezsin, profesyonel olmasını istiyorsan topraga tohumunu ekmelisin ki su vere vere büyüp yeşersin. Kökü sağlam olsun.
  Cevapla
 • ALİ BAYAR 8 ay önce Şikayet Et
  Sayın Cumhurbaşkanım Uzman erbaşlara ne zaman kadro verilecek, Şu anda noter sözleşmesi ile çalışıyorlar. İnşallah bunlarada sıra gelir.
  Cevapla
 • Halit 8 ay önce Şikayet Et
  Bedellideki kura olayı ve ücrete bir daha bakın başkanım. Kurada çıkmaz isek neden 6 ay yapalım. Ben bedelli istiyorsam buna uygun olmalı. İş yerlerimizden sorun oluyor.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Ali Koç tribünden atladığı an için ilk kez konuştu!
ABD'deki Halk Bankası davasında sıcak gelişme! Kabul ettiler