O Kız dizisi oyuncuları kimdir? O Kız dizisi ne zaman başlayacak? O Kız konusu...

Kanal D'de yayın hayatına başlayamaya hazırlanan O Kız dizisi konusu bir hayli dikkat çekici. Oyuncu kadrosu oldukça kuvvetli olan O Kız dizisinin başlama tarihi de merak edildi. İşte, araştıranlar için O Kız dizisi oyuncuları ve diziye ilişkin diğer detaylar...

O Kız dizisi oyuncuları kimdir? O Kız dizisi ne zaman başlayacak? O Kız konusu...
O Kız dizisi oyuncuları kimdir? O Kız dizisi ne zaman başlayacak? O Kız konusu...
GİRİŞ 11.08.2022 13:17 GÜNCELLEME 11.08.2022 13:17

Kanal D'nin yeni dizilerinden biri olan O Kız dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oldukaç kuvvetli oyuncu kadrosuna sahip olan O Kız dizisinin konusu ve diziye ilişkin diğer detaylar da merak edildi.

Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği O Kız dizisinin senaryosunu Zalim İstanbul ve Masumiyet dizilerinin de senaristi Srıma Yanık yazmaktadır. dizinin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk ve Söz dizilerinin de yönetmeni olan Özlem Günhan oturmaktadır. 

O KIZ DİZİSİ NE ZAMAN?

O kız dizisi, yeni sezonda, Eylül 2022'de başlayacak. 

O KIZ NEREDE ÇEKİLİYOR?

O Kız dizisinin çekimleri İstanbul2da yapılmaktadır. 

O KIZ DİZİ KONUSU

Kadir 45 yaşındadır. Ancak akıl yaşı ev olayları idrak edebilme seviyesi 5 yaşındaki bir çocuk ayarındadır. O Kız dizisinin ana konusu, Kadir'in çocuksu sevgisinin etrafındaki insanlara olan yansımasını kapsamaktadır. 

Dizi, diğer yandan da internet fenomeni olan Ozan'ın, bulunduğu ajansın patronu ile yaşadığı ilişki ve buna şahitlik eden temizlikçi Zeynep'in hikayesini anlatmaktadır. 

O KIZ UYARLAMA MI?

O Kız dizisi bir uyarlama değildir. Türk yapımı bir dizidir. 

Hakime Hanım oyuncuları kimdir? Hakim Hanım dizisi ne zaman?Hakime Hanım oyuncuları kimdir? Hakim Hanım dizisi ne zaman?

O KIZ DİZİSİ OYUNCULARI

İşte, O kız oyuncu kadrosu...

ERKAN PETEKKAYA

Erkan Petekkaya

Aslen Diyarbakır'lı olan ve 1998'den beri oyunculuk kariyerine devam eden Erkan Petekkaya O Kız dizisinin başrolündedir. En son Kırmızı Oda ve Sana Söz dizisinde başrol oynayan Petekkaya, bu dizide Kadir karakterini canlandırmaktadır. 

SEZİN AKBAŞOĞLU

Sezin Akbaşoğlu

Yaklaşık 22 senedir oyunculuk kariyerine devam eden 41 yaşındaki oyuncu Sezin Akbaşoğlu, dizinin bir diğer başrol oyuncusudur. En son Uyanış Büyük Selçuklu ve Üç Kuruş'ta rol alan oyuncu bu dizide Sitare rolündedir. 

OGEDAY GİRİŞKEN

Ogeday Girişken

2017'de katıldığı ve şampiyon olduğu Survivor yarışması ile adını duyuran Ogeday Girişken de O Kız dizisinin kadrosuna katıldı. 2022'de de Survivor'da performans sergileyen ve en son Alparslan büyük Selçuklu dizisinde oynayan Girişken bu dizide Ozan karakteriyle oyunculuk kariyerine devam edecekken, ani bir kararla diziden ayrıldı. 

DİLİN DÖĞER

Dilin Döğer

Oyunculuğa yeni başlayan Dilin Döğer de O Kız dizisinde rol almaktadır. Daha önce Ex Aşkım dizisinde oynayan Döğer, bu dizide Zeynep karakteriyle oyunculuk performansı sergilemektedir. 

AHMET MEKİN

Ahmet Mekin

O Kız'da rol alan bir diğer oyuncu ise 89 yaşındaki oyuncu Ahmet Mekin'dir. 1957'den beri oyunculuğa devam eden usta oyuncu, en son Filinta ve Kimse Bilmez dizilerinde boy gösterdi. Bu dizide ise İsmail karakterini oynamaktadır. 

AYTEN UNCUOĞLU

Ayten Uncuoğlu

1988'den beri kamera karşısında oyunculuk yapan Ayten Uncuoğlu da bu dizide Fatma karakterine hayat vermektedir. 76 yaşında oyuncu Uncuoğlu, en son Zümrüdüanka ve Kırmızı Oda dizilerinde yer aldı. 

ORHAN KILIÇ

Orhan Kılıç

22 yıldan beri oyunculuk kariyerini sürdüren Orhan Kılıç da O Kız oyuncu kadrosunda bulunmaktadır. Sağır Oda dizisi ile akıllara kazınan ve en son Diriliş Ertuğrul ve Azize dizilerinde boy gösteren oyuncu, bu dizide Fevzi karakterini oynamaktadır. 

MÜNİRE APAYDIN

Münire Apaydın

43 yaşında oyuncu Münire Apaydın da dizide boy gösteren isimlerden biri. En son Kırmızı Oda'da rol alan Apayadın, O Kız dizisinde Nimet karakteri ile oyunculuk performansı sergilemektedir. 

ASİYE DİNÇSOY

Asiye Dinçsoy

2008'den beri ekran karşısında olan Asiye Dinçsoy da O Kız dizisi kadrosunda yer almaktadır. En son, Güldür Güldür Show ve Kırmızı Oda'da oynayan Dinçsoy, dizide Türkan karakterine hayat vermektedir. 

ZEYNEP SÖNMEZ

Zeynep Sönmez

Daha önce oynadığı reklam filmleri ile tanınan Zeynep Sönmez de dizide yer alan isimlerden. Profesyonel anlamdaki ilk oyunculuk deneyimini bu dizi ile yaşayan Sönmez, dizide Seher karakterini canlandırmaktadır. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL