Masterchef Görkem kimdir ve nerelidir? Masterchef Görkem elendi mi?

Masterchef 2022'ye yedek kadrodan dahil olan yarışmacı Görkem başarılı tabakları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Masterchef Görkem 2022 sezonunun öne çıkan isimlerinden. Peki Masterchef Görkem kimdir? İşte, merak edenler için Masterchef Görkem biyografisi...

Masterchef Görkem kimdir ve nerelidir? Masterchef Görkem elendi mi?
Masterchef Görkem kimdir ve nerelidir? Masterchef Görkem elendi mi?
GİRİŞ 26.09.2022 00:58 GÜNCELLEME 26.09.2022 00:58

Masterchef Görkem 1994'te Ankara'da dünyaya geldi. Tam adı Şerafettin Görkem Ünal'dır. Şimdilerde 28 yaşındadır. 

Eğitim hayatının ardından aşçılık yapmaya başladı. Şimdilerde Ankara'da bir pizzacıda çalışmaktadır. Pizza restoranında şeflik yapmaktadır.

Masterchef Serpilay kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Serpilay nereli?Masterchef Serpilay kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Serpilay nereli?

MASTERCHEF'E KATILDI

Görkem Ünal, Masterchef 2022'ye katıldı. Katıldığı ilk turda somon balığı yaptı ve jüri üyelerinden 3 evet aldı. Ardından 3'lü düelloda da başarı elde edince ana kadroya kalmak için yarıştır. 

Masterchef Ayaz kimdir ve nerelidir? Mastercehf Ayaz 2022 biyografisiMasterchef Ayaz kimdir ve nerelidir? Mastercehf Ayaz 2022 biyografisi

MASTERCHEF YEDEKLER KADROSUNA GİRDİ

Masterchef Görkem ana kadroya kalma mücadelesi verdi. Ancak ilk 16'ya girmedi başaramadı. Ancak diğer rakiplerinden daha başarılı olduğu için Masterchef'in yedekler kadrosunda yerini aldı. 

MASTERCHEF GÖRKEM ELENDİ Mİ?

Fatmanur ve Vural ile bu hafta potada olan ve Masterchef'te kalma mücadelesi veren Masterchef Görkem'in elenip elenmediği merak edildi. Yarışma sonun Masterchef Görkem elenmedi. Yoluna devam ediyor. 

Masterchef Kıvanç kimdir? Masterchef Kıvanç kaç yaşında? Kıvanç Karadeniz biyografisiMasterchef Kıvanç kimdir? Masterchef Kıvanç kaç yaşında? Kıvanç Karadeniz biyografisi

MASTERCHEF'İN ANA KADROSUNA DAHİL OLDU

Yedekler kadrosundan ana kadroya geçebilmek için rakipleri ile yarışan Masterchef Görkem oldukça başarılı yemeklere imza attı. Yarışmanın 27 Ağustos Cumartesi günü yayınlanan bölümünde en başarılı yarışmacı seçilen Görkem Ünal, Masterchef ana kadrosuna yedeklerden dahil olan ilk isim oldu.

28 Ağustos'ta Şeyma Müjdeci'nin yarışmaya vedasının ardından, asıl yarışa dahil oldu. 

Masterchef Şeyma kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Şeyma elendi mi? Şeyma Müjdeci biyografisiMasterchef Şeyma kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Şeyma neden elendi?

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL