Feyza Altun kimdir? Eşi kimdir? Feyza Altun bilinmeyen hayatı ve kariyeri…

Feyza Altun gözaltına alındıktan sonra gündem oldu. Bunun üzerine Feyza Altun'un hayatı ve kariyeri ile ilgili bilgiler araştırma konusu oldu. İşte, araştıranlar için Feyza Altun'un biyografisi...

Feyza Altun kimdir? Eşi kimdir? Feyza Altun bilinmeyen hayatı ve kariyeri…
Feyza Altun kimdir? Eşi kimdir? Feyza Altun bilinmeyen hayatı ve kariyeri…
GİRİŞ 03.03.2024 23:50 GÜNCELLEME 03.03.2024 23:50
Bu Habere 41 Yorum Yapılmış

Feyza Altun 1987'de İstanbul'un Üsküdar ilçesinde dünyaya geldi. Şimdilerde 37 yaşındadır. 

Çocukluk dönemini İstanbul'da geçiren Feyza Altun, ilk, orta ve lise öğreniminin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi 'İnsan Hakları Hukuku' alanında yüksek lisans yaptı.

Eğitim hayatının ardından mesleki kariyerine ilk adımını attı. Daha çok kadın ve çocuk istismarı davalarında avukatlık yaptı. Ayrıca, Dilan Polat ve Engin Polat davalarında da mesleki yaklaşımı ile adından söz ettirdi. 

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Altun, aynı zamanda Tarafsız Çalışan Anneler Platformu'nun kurucuları arasında yer almaktadır. 'Kadının Fenni' isimli kitabında yazarıdır. 

Diğer yandan CHP İstanbul İl Hukuk Komisyonu’nda kadın haklarından sorumlu başkan yardımcılığı yaptı.  

GÖZALTINA ALINDI

Sosyal medya üzerinden "Şeriate s......" diyen Feyza Altun, halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme’ suçundan hakkında açılan soruşturma kapsamında gözaltına alındı. 

İslam'a alçak saldırı: Feyza Altun gözaltına alındıİslam'a alçak saldırı: Feyza Altun gözaltına alındı

FEYZA ALTUN'UN EŞİ

Feyza Altun ilk evliliğini İlker Meriç ile yaptı. Bir erkek çocuğunun olduğu bu evliliği boşanma ile neticelendi. 

İkinci kez 2021'de Modernist Group kurucusu girişimci İlker Sungurlar ile nikah masasına oturdu. Çiftin nikahını da Ekrem İmamoğlu kıydı.

YORUMLAR 41
 • Adil 1 ay önce Şikayet Et
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM kimsenin yaptığını yanına bırakmaz ALLAH kimsenin yaptığını yanına bırakmaz ALLAH kimsenin yaptığını yanına bırakmaz ALLAH kimsenin yaptığını yanına bırakmaz ALLAH kimsenin yaptığını yanına bırakmaz ALLAH kimsenin yaptığını yanına bırakmaz ALLAH kimsenin yaptığını yanına bırakmaz ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR
  Cevapla
 • Alim 1 ay önce Şikayet Et
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM SEN BİLİRSİN ALLAHIM SEN BİLİRSİN SEN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN bizleride AFFET ALLAHIM...
  Cevapla
 • Anne 1 ay önce Şikayet Et
  Bi bu eksikti...
  Cevapla
 • cabbar 1 ay önce Şikayet Et
  ALLAHI af et KİMMİŞ BU MAYMUN YA
  Cevapla
 • Yasin 1 ay önce Şikayet Et
  Kimmiş ?, el cevap: Cehennem Kütüğü
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle