Rüyada ata binmek ne demek? Rüyada beyaz at öldürmek iyiye mi kötüye mi işaret?

Rüya beyaz at görmek, hayırlara işaret eden rüyalardan olup rüya sahibinin yakın zamanda karşılaşacağına güzel işlere işaret etmektedir. Ancak rüyada beyaz at görmek görüldüğü duruma göre birçok farklı şekilde tabir edilmektedir. Peki rüyada beyaz at sürüsü görmek...

Rüyada ata binmek ne demek? Rüyada beyaz at öldürmek iyiye mi kötüye mi işaret?
Rüyada ata binmek ne demek? Rüyada beyaz at öldürmek iyiye mi kötüye mi işaret?
GİRİŞ 26.12.2022 17:15 GÜNCELLEME 26.12.2022 17:15
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Rüyada at görmek, en hayırlı rüyalardan biridir. Rüyada beyaz at görmek ise çok daha hayırlı işlere işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin sıkıntıdan uzak, mutlu ve saadetli bir hayat yaşayacağına işaret edilmektedir. Rüya sahibinin uzun zamandır çalışıp didindiği işlerinin hayırlısıyla yoluna gireceğine delalet eder. Çalışmalarının karşılığını çok yakında alacak olan rüya sahibini yüksek rütbelere geleceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin düşmanına karşı galibiyet kazanacağına yorumlanmaktadır. 

Rüyada Beyaz Ata Bindiğini Görmek

Hayattaki en büyük arzusuna eninde sonunda kavuşacak olan rüya sahibinin gam ve kederden uzak bir ömür geçireceği, zahmet çekmeden istediklerine kavuşacağı, maddi manevi feraha kavuşacağına işaret etmektedir. Rüyasında ata binen kişinin arzuları yakın vakitte gerçekleşir. Bekar bir kimse ata binerse çok yakında hayırlı kısmetlerinin çıkacağı, evli bir kimse ata binerse hayırlı evlatlara kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Atın Ölmesi

Rüya sahibinin itibar kaybedeceğine ve karşılaşacağı sorunlara işaret etmektedir. İş ve aile hayatında yaşanacak sorunlara işaret ederken rüya sahibinin zarara uğrayacağını şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyada Beyaz At Sürüsü Görmek

Rüyasında beyaz at sürüsü gören kimse, art arda gelecek olan müjdeli haberlere işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayırlı işlerle karşılaşacağı ve hayatının en şanslı dönemine gireceğine işaret etmektedir. Rüyasında sürü halinde görülen beyaz atlar, bekar kimse için hayırlı ve güzel kısmetlere yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz At Yavrusu Görmek

Rüyada yavru beyaz at görmek, rüya sahibinin karşılaşacağı güzel fırsatlara işaret etmektedir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatları iyi değerlendirmesi konusunda uyarı niteliği taşıyan rüyalardandır. 

Rüyada Beyaz At Öldürmek

Rüya sahibinin büyük bir badire atlatacağına, kendi eliyle şansını ve kısmetini geri çevireceğine işaret ederek büyük sıkıntılar atlatacağına işaret etmektedir. Bazı tabircilere göre ise beyaz at öldürmek, rüya sahibinin büyük bir mirasa sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Alimlerin Yorumlarına Göre Rüyada Beyaz At Görmek

Nablusi: Rüyada yanında at olduğunu gören kimsenin rızkının geniş olmasına ve düşmanına galip gelmesine delalet eder. Ata binmeye layık olmayan kimsenin rüyada ata bindiğini görmesi, izzet ve makam sahibi olmasına delalet eder. Bazen da o kimse için yolculuk meydana çıkar. Çünkü yolculuk manasına olan at manasına olan ten müştaktır.
Erkek ata bindiğini gören kimse düşmanından korunur. Rüyada taya bindiğini görse, o kimsenin güzel bir çocuğu olur. Semer vurulmuş bir hayvana bindiğini gören kimse, ne fakir, ne de zengin, orta halli olarak yaşar. Bekar olan kimse kısrağa bindiğini görse, hanımefendi, zengin ve asil bir kadınla evlenir. Bazen da at, güzel yapılmış eve delalet eder. Kır at, düşmana galip gelmektir. Çünkü kır at meleklerin atıdır.

Molla Cami: Rüyada ata binmek, gerçekte ata binen kimse için, şerefli mertebeye nail olmaya ya da bir seyahate çıkmaya işaret eder. Rüyada taya binmek, bekar kimse için, iyi ve zengin biri ile evlilik yapmasına veya bir ev sahibi olacağına işarettir. Rüyada genç ve iyi bir cins at görmek, rüya sahibinin iktidarının artmasma, rızkının çoğalmasına, beyazımsı gri renkli bir at görmek, kazançlı işlerin peşinden koşmaya, koyu kırmızı veya kül renginde yaşlı bir at görmek ise, işlerin bozulmasına işarettir. Rüyada boz renkli bir ata bindiğini gören kimse, düşmanlarını mağlup eder.

YORUMLAR 1
  • halıcı 2 yıl önce Şikayet Et
    at muraddır, yeşil de ottur
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Süleymancıları deşifre eden çağrı! Görmez'e itiraf ettiğin gibi...
15 Temmuz'un konuşulmayan yanı: Karanlık eller sadece darbecilerin değildi!