Kuran 3. Cüz oku! 3. Cüz Arapça okunuşu... 3. cüz oku Arapça

İnternet sayesinde artık istediğimiz her an Kuran-ı Kerim'i okumak mümkün. 3. cüz nereden başlıyor diye araştırma yapan ve okumak isteyenler için 3. cüz sayfaları bir araya getirildi. İşte Kuran 3. cüz Arapça okunuşu...

Kuran 3. Cüz oku! 3. Cüz Arapça okunuşu... 3. cüz oku Arapça
Kuran 3. Cüz oku! 3. Cüz Arapça okunuşu... 3. cüz oku Arapça
GİRİŞ 04.04.2022 10:03 GÜNCELLEME 04.04.2022 10:03

İnternet dünyası ve akıllı telefonlar hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Haritadan, kitaba, yemek tariflerinden teknolojik aletlerinden kurulumuna kadar pek çok konuda destek sağlayan akıllı cihazlar, Kuran'ın okunmasına da olanak tanıyor. 

İnternet üzerinden erişilebilen Kuran-ı Kerim sayfaları, okuyuculara oldukça geniş imkanlar sunuyor. Eldeki telefonlar ile, masaüstü bilgisayarlar ve tabletler ile rahatça okunabilen Kuran cüzleri oldukça sık tercih ediliyor.  Kuran-ı Kerim'in 3. Cüz Arapça okunuşunu da oldukça sık araştırılıyor.

Ayrıca Kuran'ın 4. cüzüne de sayfanın en altındaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Kuran 2. Cüz oku! 2. Cüz Arapça okunuşu... Kuran-ı Kerim 2. Cüz...Kuran 2. Cüz oku! 2. Cüz Arapça okunuşu... Kuran-ı Kerim 2. Cüz...

İşte Kuran-ı Kerim 3. Cüzüne ilişkin bilgiler ve Arapça okunuşu... 

KURAN 3. CÜZÜ

Kuran-ı Kerim'in 3. cüzü Bakara suresi ve Ali İmran Suresi'nden oluşmaktadır. İlk 8 sayfası Bakara Suresi'nden oluşmaktadır (40-48 sayfalar). Bakara Suresi'nin son sayfalarının ardından Ali İmran Suresi (49-60 sayfaları) başlamaktadır. Ali İmran Suresi ise 26 sayfadır. 

3. cüz 20 sayfadır. Bu cüz, 41'inci sayfa ile başlayıp, 60'ında sayfada son bulmaktadır. 

KURAN-I KERİM 3. CÜZ (41-60 SAYFA) ARAPÇA OKUNUŞU (BİLGİSAYAR HATLI) 

 

 

Kuran 4. cüz oku! 4. cüz Arapça okunuşu... Kuran-ı Kerim 4. cüz (tüm sayfaları)Kuran 4. cüz oku! 4. cüz Arapça okunuşu... Kuran-ı Kerim 4. cüz (tüm sayfaları)

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye NATO'ya format atıyor, çarpıcı F-35 ve Patriot yorumu! 'Çok ilginç şeyler olacak'
Gıda savaşı ve yüksek fiyatlar korkuttu! Dünya Bankası'ndan 30 milyar dolarlık karar