Oğlu dayanamadı, itiraf etti: Utanılacak bir durum

ABD Başkanı Trump’ın oğlu Donald Trump Jr, New York Times'da yayınlanan imzasız yazının ardından babasının çevresine olan güveninin azaldığını söyledi.

Oğlu dayanamadı, itiraf etti: Utanılacak bir durum
Oğlu dayanamadı, itiraf etti: Utanılacak bir durum
GİRİŞ 12.09.2018 11:11 GÜNCELLEME 12.09.2018 11:11
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

ABD Başkanı Donald Trump’ın New York Times gazetesinde, "Trump yönetimi içindeki direnişin bir parçasıyım" başlıklı isimsiz makalenin ardından çevresine güveninin azaldığı bildirildi.

TRUMP'IN ÇEVRESİNE OLAN GÜVENİ AZALDI

 

 

Trump’ın oğlu Donald Trump Jr, ABC kanalına yaptığı açıklamalarda, imzasız yazının Beyaz Saray içerisinde güven sorunu yarattığını ifade etti.

Babasının Beyaz Saray’da en çok güvendiği ismin sorulması üzerine Trump’ın büyük oğlu, babasının çevresine olan güveninin azaldığını belirterek, "Güvendiği isimler var fakat olmasını istediğimden çok daha az" dedi.

"BU UTANILACAK BİR DURUM"

Trump’ın oğlu, Beyaz Saray’da kardeşi Ivanka Trump ve eşi Jared Kushner’in de görev yaptığına dikkat çekerek, bu isimlerin babasının güveneceği isimler olduğuna vurgu yaptı.

Donald Trump Jr, "Çevresindeki herkese güvenebilse işlerin halledilmesi çok daha kolay olurdu. Bu utanılacak bir durum" diye konuştu.

NEW YORK TİMES'TA YAYIMLANAN VE DÜNYAYI SARSAN MAKALE

New York Times’da "isimsiz" olarak yayımlanan "Trump yönetimi içindeki direnişin bir parçasıyım" başlıklı makaleyi kaleme alan kişinin, Trump yönetimindeki üst düzey bir görevli olduğu ileri sürülmüştü.

Makalede, "Trump'ın tam olarak anlayamadığı şey şu; Kendi yönetimindeki birçok üst düzey görevli, Başkanın gündeminin bazı kısımlarını ve kötü heveslerini bozmak için özenle çalışıyor. Bunu biliyorum çünkü ben de onlardan biriyim" ifadesine yer verilmişti.

Makaleye tepki gösteren Trump, Beyaz Saray’da yaptığı açıklamada, yazıyı "korkak bir makale" olarak nitelemişti.

KAYNAK: AA
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Yakub 1 yıl önce Şikayet Et
    Abd alacağını yapacağını zaten yaptı. Sadece Suudi arabistan 'dan 200 milyar dolar gasp etti. Çinden ordan burdan . Türkiyeden de dolar krizi ile milyarları çaldılar. Haram olsun . Zehiri zıkkım olsun inşaAllah. Abd nabız politikasını çok iyi oynar. Ilımlı sandığımız Başkanları da aynı. Yutmayın artık. Uzak durmak en iyi seçenektir.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Beşiktaş'ta Victor Ruiz sözleşmesini feshetti!
Ayasofya'da ilk namazda içeriye kaç kişi alınacağı belli oldu