Kiralık katil Muhammed Dahlan Erdoğan'ı ve Türkiye'yi hedef aldı!

Türkiye, Barış Pınarı Harekatı’yla Fırat’ın doğusundaki terör koridorunu parçalayınca 'Ortadoğu’nun kiralık katili' Muhammed Dahlan yine sahneye çıktı. Türkiye’nin bölgede Osmanlı’yı canlandırmak istediğini söyleyip tehditler savuran Dahlan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti hükümeti için de 'düşmanlarım' ifadesini kullandı.

 Kiralık katil Muhammed Dahlan Erdoğan'ı ve Türkiye'yi hedef aldı!
Kiralık katil Muhammed Dahlan Erdoğan'ı ve Türkiye'yi hedef aldı!
GİRİŞ 06.11.2019 03:56 GÜNCELLEME 06.11.2019 03:59
Bu Habere 282 Yorum Yapılmış

Ortadoğu’da Türkiye’yi hedef alan eylemlerin ardındaki tetikçi Muhammed Dahlan bir kez daha sahneye çıktı. Dubai merkezli Suudi Arabistan sermayeli MBC kanalına geniş bir röportaj veren Filistin asıllı Birleşik Arap Emirlikleri tetikçisi Muhammed Dahlan, Türkiye’yi hedef alan hakaret ve kara propagandaya başvurdu.

 

 

İsrail merkezli Jerusalem Post gazetesinin aktardığı röportajda, Türkiye’ye içeriden ve dışarıdan düzenlenen başta FETÖ darbe girişimi gibi birçok karanlık operasyonun arkasındaki isim olan Muhammed Dahlan’ın birkez daha Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedefe koyduğu görüldü.

 

"DÜŞMANLARIM"

Dahlan röportajda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve hükümeti “düşmanlarım” olarak niteledi. Dahlan’ın röportajda Katar ve Filistin’i Türkiye’den koparma planı yürüttüğünü de ortaya koydu. Dubai merkezli MBC kanalının kontrolünün perde arkasında Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman olduğu biliniyor.

İSRAİL AĞZIYLA KONUŞTU

MBC’de İsrail ağzıyla konuşan Muhammed Dahlan, Türkiye’ye ilişkin, “Ortadoğu’da Osmanlı İmparatorluğu’nu canlandırma peşinde koştuğu” kara propagandasına başvurdu. 15 Temmuz FETÖcü darbe girişimindeki rolünü Dahlan aynı röportajda reddetti. Ne var ki Dahlan’ın FETÖcü darbe girişimindeki rolü de dahil Türkiye’yi hedef alan operasyonları daha önce ortaya çıkmıştı.

KATAR’A GÖZDAĞI

Muhammed Dahlan, Türkiye ile birlikte önemli işbirliklerine imza atan Katar’ı da tehdit etti. Dahlan, “Katar, Türkiye ve İran ile birlikte hareket etmek yerine Arap ülkeleriyle birlikte çalışmalı” sözleriyle Abu Dabi ve Riyad’ın bölgesel politikasının da sözcülüğünü yaptı.

FİLİSTİN’İ KOPARACAK

Skandal röportajda, Dahlan, 2011 senesinde kovulduğu Filistin’in, Mahmud Abbas yerine başkanlık görevine talip olduğunu da söyledi. Dahlan’ın daha önce Filistin’de Hamas ve Mahmud Abbas’a karşı darbe planladığı ortaya çıkmıştı. Dahlan’ın amacının Filistin’i Türkiye ve Katar’dan kopartarak BAE uydusu haline getirmek olduğu biliniyor.

KAYNAK: YENİ ŞAFAK
YAZDIR
YORUMLAR 282
 • Kemal 10 ay önce Şikayet Et
  Bu kafirin sonu yaklaştı, kendine çok dikkat etsin
  Cevapla
 • Bozoklu Turan 10 ay önce Şikayet Et
  Elhamdulillah....! '' Dostum '' deseydi biz bu pisliği üzerimizden nasıl temizleyebilirdik..????
  Cevapla
 • Mustafa 10 ay önce Şikayet Et
  Sen ancak arap çöllerinde ÖTERSİN.Bu çöllerden sakın çıkma.Aksi halde TC son zamanlarda BOHÇALAMAYI senin gibi ÖKÜZLER nedeniyle ŞİAR edinmiş durumda.
  Cevapla
 • Safa 10 ay önce Şikayet Et
  Adamdaki surat her şeyi ifade ediyor. Bizde böyle simalara petrus derler.
  Cevapla
 • Basri Doğan 10 ay önce Şikayet Et
  Lan dohlanmısın nesin akıllı ol oğlum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Selçuk Bayraktar sözünü tuttu! Sosyal medya hesabından duyurdu: Montu kaptırdık!
Türkiye'nin yeni silahı fırtına gibi esecek! Seri üretim başlıyor