Libya seferinin sebebi belli oldu! Bakın bu kez ne şeytanlık peşindeydi...

YPG/PYD/PKK'ya yaptığı ziyaretler ve İsrail ile yakınlığı ile bilinen Fransız yazar Bernard Henri Levy'nin Libya'ya darbeci Hafter ile görüşmeye geldiği öğrenildi. Libya hükümeti, Henri Levy'in ülkeyi ziyaretine ilişkin soruşturma başlattığını açıkladı.

Libya seferinin sebebi belli oldu! Bakın bu kez ne şeytanlık peşindeydi...
Libya seferinin sebebi belli oldu! Bakın bu kez ne şeytanlık peşindeydi...
GİRİŞ 27.07.2020 07:11 GÜNCELLEME 27.07.2020 07:15
Bu Habere 33 Yorum Yapılmış

YPG/PYD/PKK'ya yaptığı ziyaretler ve İsrail ile yakınlığı ile bilinen Fransız yazar Bernard Henri Levy’nin, gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter ile gizli bir görüşme yapmak için Libya’nın Misrata kentine geldiği aktarıldı.

 

 

Libya hükümeti, İsrail ile sıkı ilişkilere sahip Fransız yazar Bernard Henri Levy'in ülkeyi ziyaretine ilişkin soruşturma başlattığını açıkladı. 

 

 

Başkanlık Konseyi İletişim Ofisinden yapılan açıklamada, Başkanlık Konseyi'nin bu ziyaretle bir ilişkisinin olmadığı ve bilgisi dahilinde olmayan ziyarete dair herhangi bir koordine yapılmadığı belirtildi.

Açıklamada, ziyarete ilişkin tüm ayrıntıların ve gerçeklerin ortaya çıkarılacağı, devletin kanunlarına ve yasalarına aykırı kabul edilen bu fiile karışanlar hakkında kararlı yasal icraatların yerine getirileceği kaydedildi. 

Konsey açıklamada, tüm idarelere ve birimlere, kanunlar ve Başkanlık Konseyi tarafından alınan kararlara uyulması konusunda sert talimatlar gönderildiğini vurguladı.

Libya Devlet Yüksek Konseyi Başkanı Halid el-Mişri, İsrail ile sıkı ilişkilere sahip Fransız yazar Bernard Henri Levy'in Misrata'yı ziyaret etmesiyle ilgili soruşturma talebinde bulunmuştu.

Levy'in Misrata ziyareti Libyalı aktivistler tarafından tepkiyle karşılanmıştı. 

YORUMLAR 33
 • Nevsehirli 9 ay önce Şikayet Et
  Böyle tipleride yok etmek icin timler kurulmali
  Cevapla
 • 5050 9 ay önce Şikayet Et
  Böyle tipleri yok etmek icinde Timler kurulmali
  Cevapla
 • ahmet 9 ay önce Şikayet Et
  şu rezilliğe bakın ilk önce ülkeleri perişan ediyorlar sonrada bunlar nedengöç ediyor diyorlar aslında avrupanın her yerine mülteciler yayılarak avrupayı asimile etmek gerekir tabi o da olacak
  Cevapla
 • hacı yörük 2 yıl önce Şikayet Et
  misrata umh kontrolünde değil mi? nasıl hafterle görüşüyor?
  Cevapla
 • Abdulbaki Yeşil 2 yıl önce Şikayet Et
  Gavur gavurluğunu yapıyor yapacak ama eskiden gizli yapıyorlardı şimdi açıktan. Fakat güçleri yetmeyecek nuna emin olun çünkü Allah en güçlü olandır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
"Kılıçdaroğlu'nun S-400 açıklamasına" AK Partili Turan'dan yanıt
Eylem yapan CHP'li belediyenin işçilerine Kılıçdaroğlu şoku!