Kovid-19'un 'Çift mutant' varyantı görüldü

Hindistan'dan tüm dünyayı tedirgin eden bir gelişme duyuruldu. Ülkenin batı eyaletlerinde, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) "Çift mutant" (Double mutant) varyantının tespit edildiği bildirildi.

Kovid-19'un 'Çift mutant' varyantı görüldü
Kovid-19'un 'Çift mutant' varyantı görüldü
GİRİŞ 25.03.2021 06:57 GÜNCELLEME 25.03.2021 07:01
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

US News'in, Hindistan Ulusal Hastalık Kontrol Merkezi (NCDC) Direktörü Sujeet Kumar Singh'in açıklamasına dayandırdığı haberinde, Hindistan'ın Kovid-19'dan en çok etkilenen eyaletlerinden biri olan batıdaki Maharashtra'dan alınan örneklerden 206'sında Kovid-19'un çift mutant varyantının tespit edildiği kaydedildi.
 

2 ülkede salgın kontrolden çıktı


Haberde, yeni varyanta başkent Yeni Delhi'deki 9 örnekte de rastlandığı aktarıldı.

YORUMLAR 5
 • önemli 1 yıl önce Şikayet Et
  çok ciddi bir haber. çok önemli bir haber. çok sıkıntılı bir haber.
  Cevapla
 • Osman 1 yıl önce Şikayet Et
  zararsız zayıf bir hale mutasyon olsa keşke
  Cevapla
 • valibey 1 yıl önce Şikayet Et
  Kula bela gelmez Hak yazmadıkça, Hak bela yazmaz Kul azmadıkça. Çok azıttık insan olarak. Rabbim hepimize doğruyu bulmayı nasip etsin. Bu işin beşeri amacına gelince insanlığın örf adet geleneklerini zevklerini yok edecekler, üretim büyük güçlerin elinde şu an. ilerde tamamı onların eline geçecek. insanlar tüm zevklerden yoksun olup robot gibi küçük menfaatlere çalıştırılacak. dünya tek elden yönetilecek. Daha çoook söylenecek şey var eğitim, ulaşım, iletişim gibi de neyse. Ama bu sistemde fazla uzun sürmeyecek. UYUYORUZ söylenen herşeye uyuyoruz. virüs bahane, dünya zamanında ne hastalıklar gördü
  Cevapla
 • cevdet 1 yıl önce Şikayet Et
  YAKINDA MEGA MUTANTTA OLUR olur
  Cevapla
 • Hüseyin 1 yıl önce Şikayet Et
  Virüs her saniye bir mutasyonada uğrasa Hz Allah herşeyi bir hayır için yaratmıştır. Sıkıntı yok. Kula düşen mantıklı tedbir almak taktir sadece Hz Allaha aittir.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Avrupa'nın merkezi yanıyor: Fas kazandı Brüksel karıştı!
Ele geçirilen 'Painite Taşı'nın fiyatı dudak uçuklattı!