Kraliyet uzmanı: "Prens Harry, Meghan Markle'dan sıkıldı"

ABD’de yeni bir sayfa açan Prens Harry ve Meghan Markle çiftin arasının bozulduğu ve boşanmanın gündemde olduğu iddia edildi.

Kraliyet uzmanı: "Prens Harry, Meghan Markle'dan sıkıldı"
Kraliyet uzmanı: "Prens Harry, Meghan Markle'dan sıkıldı"
GİRİŞ 09.07.2024 23:00 GÜNCELLEME 10.07.2024 04:07

Prens Harry'nin memleketini özlediği ve eşi Meghan Markle'dan hoşlanmadıkları için arkadaşlarını artık görmediği öne sürüldü.

New York Post, haberinde Harry için "pişmanlıklar prensi" ifadesini kullandı.

"HARRY GİDEREK SIKILIYOR"

Kraliyet uzmanı Tom Quinn, cumartesi günü Birleşik Krallık merkezli gazete Mirror'a yaptığı açıklamada, "Harry giderek sıkılıyor" diyerek ekledi: 

Ordu ve okul arkadaşlarının çoğunun halen yaşadığı Atlantik'in ötesine bakıyor. Harry'nin arkadaşları, Meghan'ın zor biri olduğunu düşündükleri için prensi Amerika'da ziyaret etmiyor.

Harry, Kaliforniya'nın Montecito kentinde, 42 yaşındaki eşi Meghan Markle, çocukları Prens Archie ve Prenses Lilibet'le birlikte yaşıyor. 

PRENS'İN ARKADAŞLARI MEGHAN'DAN HOŞLANMIYOR

Prens Harry'nin en eski arkadaşlarından biri ve Archie'nin vaftiz babası olan Hugh Grosvenor, geçen ay Britanya'da evlendi. Ancak Harry ve Meghan düğüne gitmedi.

Bir kraliyet uzmanı, Sussex'lerin "herkesi rahatsız etmekten" kaçınmak için kutlamalara katılmadığını iddia etti.

Harry'nin arasının bozuk olduğu kardeşi Prens William ise düğüne katıldı.

Harry, Britanya'ya en son mayısta Invictus Oyunları'nın 10. yıldönümü için gitmişti. O zaman Quinn, Mirror'a Harry'nin arkadaşlarını görmeyi planlamadığını çünkü onların "prensin nefret ettiği Meghan öncesi dünyanın bir parçası" olduğunu söylemişti.

Quinn ayrıca Harry'nin arkadaşlarının "Meghan'dan hoşlanmadıklarını" da sözlerine eklemişti. 

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE, NEW YORK POST, MİRROR
Muhammet Binici Haber7.com - Gece Editörü
Haber 7 - Muhammet Binici

Editör Hakkında

İstanbul Şişli'de doğan Muhammet Binici, Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı ve Spor Yönetimi bölümlerini bitirdi. Eğitimine, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde devam etmektedir. Gazeteciliğe 2012 yılında yerel haber siteleri ve yerel gazetelerde başladı. Gündem, Magazin alanlarında editör-muhabirlik yaptı. 2016 yılında Yeni Akit Gazetesi'nde bir yıl muhabirlik yaptıktan sonra, 2020 Eylül itibariyle Haber7'de 'Gündem Editörü' olarak görevine devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İşte İzmir'de elektriğe kapılan 2 kişinin sudan çıkartılma anları
Irak'ın kuzeyine 'Pençe' vuruldu! Kilit kapanıyor