AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL sınav sonuçları açıklanma tarihi belli mi?

AÖL sınav sonuçları için geri sayım başladı. Sınava katılan öğrenciler, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye internette araştırıyor. Açık Öğretim Lisesi sınavları online olarak gerçekleştirildi. Sınavlar 20 Aralık 2022 tarihinde son buldu. Peki AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL sınav sonuçları açıklanma tarihi belli mi?

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL sınav sonuçları açıklanma tarihi belli mi?
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL sınav sonuçları açıklanma tarihi belli mi?
GİRİŞ 05.01.2023 09:31 GÜNCELLEME 05.01.2023 09:31

Açık Öğretim Lisesi sonuçları sınava giren öğrenciler tarafından merak ediliyor. AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye merak eden öğrenciler gözlerini gelecek habere çevirdi. 2022-2023 AÖL 1. Dönem sınavları 9-20 Aralık arasında yapıldı. Peki AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL sınav sonuçları açıklanma tarihi belli mi?

AÖL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MEB, AÖL sınav sonuçları hakkında bir açıklama yapmadı. AÖL sınav sonuçlarının bir iki hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

AÖL SINAV SONUÇLARI AÇIKLANMA TARİHİ BELLİ Mİ?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan AÖL sınavları için kesin bir tarih verilmedi. Ama geçtiğimiz dönem yapılan sınav sonuçları 10 gün içerisinde açıklanmıştı. Sonuçlar hakkında bir gelişme olduğunda sizlerle paylaşacağız.

İlk gördüğünüz hayvan bilinçaltınıza ait detayları ortaya çıkartacak! Belki siz bile farkında değilsinizİlk gördüğünüz hayvan bilinçaltınıza ait detayları ortaya çıkartacak! Belki siz bile farkında değilsiniz

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Finlandiya ve İsveç'ten son dakika NATO açıklaması!
EYT'nin Meclis'e gelme tarihi belli oldu