Yalova'dan uzaktan eğitim kararı: Yarından itibaren başlıyor

Uzaktan eğitim uygulamasına Yalova'da katılıyor. İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu yarından itibaren 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıfların uzaktan eğitime geçeceğini açıkladı.

Yalova'dan uzaktan eğitim kararı: Yarından itibaren başlıyor
Yalova'dan uzaktan eğitim kararı: Yarından itibaren başlıyor
GİRİŞ 06.04.2021 17:14 GÜNCELLEME 06.04.2021 17:15
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Yalova'da, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflarda yarından itibaren tam zamanlı uzaktan eğitime geçildi.

Yalova İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Vali Muammer Erol başkanlığında ‘Koronavirüs Tedbirleri kapsamında Eğitim Uygulamaları’ gündemi ile toplandı.

Toplantının ardından yapılan açıklamada 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflarda yarından itibaren tam zamanlı uzaktan eğitime geçileceği belirtildi.

DOKTOR OLMAK İÇİN BABASINA DAVA AÇTI! 


Yalova Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu risk yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemler Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu’nun önerileri doğrultusunda belirlenerek uygulamaya geçilmelidir. Bu kapsamda ilimizde vaka sayısı artışının önlenmesi amacıyla aşağıda yer alan tüm resmi ve özel eğitim kurumlarının, özel gereksinimli öğrenciler için hizmet veren özel eğitim okulları, sınıfları ve okul öncesi eğitim kurumları ile 8 ve 12. Sınıflar hariç resmi özel tüm okulların 1, 2, 3 ve 4 sınıflarının 07.04.2021 tarihinden itibaren uzaktan eğitime geçilmesine oy birliği ile karar verildi” denildi.

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 1
  • Ahmet42 2 yıl önce Şikayet Et
    8 ve 12 sınıflar hariç 1. 2. 3. 4. sınıflar derken>??
    Cevapla
DİĞER HABERLER
MHP'li başkan adayının seçim şarkısı gündem oldu! Sosyal medya yıkılıyor
Dacia Spring tamamen yenilendi! Türkiye'nin en ucuz otomobili olabilir