Paramotor pilotu zemine çakıldı! Kazadan şans eseri kurtuldu

Pamukkale'de paramotorla eğitim uçuşu yapan 32 yaşındaki pilot Kemal Oturak kanadı kapanınca zemine çakıldı.Oturak sadece bacağını kırdığı kazadan ucuz kurtuldu

Paramotor pilotu zemine çakıldı! Kazadan şans eseri kurtuldu
Paramotor pilotu zemine çakıldı! Kazadan şans eseri kurtuldu
GİRİŞ 06.04.2021 09:13 GÜNCELLEME 06.04.2021 09:13

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde Pamukkale travertenlerinde paramotorlarla eğitim uçuşu gerçekleştiren 32 yaşındaki Kemal Oturak, kanadının kapanması sonucu zemine çakıldı. Kazayı ucuz atlatan Oturak, eğitim için Denizli’ye geldiğini belirtti. Yaklaşık 15 yıldır bu şekilde eğitimler gerçekleştiren ve yarışmalara katılan Oturak bacağını kırdığı kazadan olağanüstü şekilde kurtuldu. Denizli'de yapılan ilk ameliyatının ardından tedavisine İstanbul'da devam edilecek.

7 yıldır ilik nakli bekleyen küçük kız: Ölmek istemiyorum!


Antrenman esnasında oldu

Alçak irtifada kanadında kapanma yaşandığını söyleyen Kemal Oturak, “Yarışma antrenmanı yaparken muhtemelen termik duvarına çarptım. Alçak irtifada kanadın bir tanesinde kapanma yaşandı. O anda da yere vurduk. Antrenman yaparken meydana geldi. O çarpmaya göre az hasar var. Olağanüstü diyebiliriz. Daha kötü hasarlar olabilirdi. Çok şükür iyiyim. Sol bacağımda 3 parçalı kırık var. İlk ameliyatı Denizli’de oldum. Burada ki enfeksiyon tedavisine devam ediyoruz. Sonrasında ki fizik tedavi çalışmalarını İstanbul’da devam ettireceğiz. Eski sağlığımıza kavuşacağız” diye konuştu.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Eşsiz koleksiyon... ABD 90 yıl sonra İran'a iade etti!
Vatandaşın sesine kulak verildi! 3 defa yakalanan firmalar kapatılacak