Emine Bulut cinayetinde tepki çeken detay!

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Emine Bulut'un annesi Fadime Bulut, "10 yaşındaki torunum, 'anneanne ben ambulans çağırın diyorum, onlar çekim yapıyor' diyor" dedi.

Emine Bulut cinayetinde tepki çeken detay!
Emine Bulut cinayetinde tepki çeken detay!
GİRİŞ 24.08.2019 21:48 GÜNCELLEME 24.08.2019 21:48
Bu Habere 68 Yorum Yapılmış

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut'un ailesini ziyaret ederek, taziyelerini iletti.

Can, ziyarette baba Ahmet ve anne Fadime Bulut'a başsağlığı dileğinde bulundu.

Baba Ahmet Bulut, burada yaptığı konuşmada, "Olay olduktan sonra arayarak beni tehdit ediyor. Bunları polise de söyledim. 'Senin soyunu kurutacağım' falan diye tehdit ediyor. Aradığı numarayı da verdim emniyete. Bu suçlara idam gelmediği sürece bu olayların durması mümkün değil. Bunlar 3-5 yıl yatacak sonra yine al başına belayı." dedi.

"BEN AMBULANS ÇAĞIR DİYORUM ONLAR ÇEKİM YAPIYOR"

Anne Fadime Bulut ise "Kızım orada çocuğu ile çırpınırken o sırada eli tutuyor da çekim yapıyor, çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar seyrediyor. Orası dönerci ise illaki imkan vardı. Hiç mi biri bir şey fırlatmadı? Onların da annesi, babası, ailesi var. Yazıklar olsun onlara. 10 yaşındaki torunum, 'anneanne ben ambulans çağırın diyorum, onlar çekim yapıyor' diyor." ifadelerini kullandı.

Milletvekili Can da ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, failin en ağır cezayı alacağına, adaletin tecelli edeceğine inandığını söyledi.

Bu acıların bir daha yaşanmaması temennisinde bulunan Can, şöyle konuştu:

"Bunun için yaptırım neyse üzerine gitmek lazım. TBMM, kadına, aileye ve çocuklara şiddet noktasında yeterli duyarlılığa sahip vekillerden ve gruplardan oluşmakta. Geçmiş dönemlerde de bu konuyla ilgili araştırma komisyonları kuruldu. Gerekirse yeni yasama döneminde kadına, aileye, çocuğa şiddete yönelik tekrar ortak imzayla komisyon kurulabilir. Bunun takipçisi oluruz."

KAYNAK: AA
YAZDIR
YORUMLAR 68
 • Vatan1 10 ay önce Şikayet Et
  Eskiden insanlarda mertlik vardi, böylesi durumlarda eline sandalye yada sopa alan koşar yardim ederlerdi, simdide birkaç kuruş için telefona çekip TV'lere satmak amaç.
  Cevapla
 • Ali 10 ay önce Şikayet Et
  milletin ruh hali hic iyi degil, ne bu resim ve vidyo hastaligi
  Cevapla
 • Misafir 10 ay önce Şikayet Et
  demiş paşa paşa gider yatarım çünkü kanunlarımız paşa paşa yatırıyor ye iç bedava iyi hal indirimi bonus zaten.nice mazlumlar kesilecek daha. Ve kesiliyor.
  Cevapla
 • Haso 10 ay önce Şikayet Et
  Insanligi bitmis kisiler hayvan bunlardan daha iyidir
  Cevapla
 • Tacettin 10 ay önce Şikayet Et
  National Geografic dergisinin fotoğrafçısı, arkasındaki akbabanın ölsün diye beklediği afrikalı çocuğun ölümünü beklediği için, daha sonraları akbabadan farkı olmadığını düşüne düşüne kafayı yemişti. O gevur kadar dertlenip üzülürler mi ki bizim gevurlar.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Rus uzmandan koronayla ilgili bildiklerimizi unutturacak sözler!
Fenerbahçe'yi Ferdi Kadıoğlu sırtladı!