Bahçeli'den çok sert açıklamalar

MHP lideri Bahçeli, Bayburt'ta açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Bunların bildiği, Yenikapı'ya hizmet aracı sergisi açmaktır. Buradaki maksat da esasen 7 Ağustos Yenikapı ruhunu zedelemek, HDP ve PKK ile ortaklığı gizlemeye tevessül etmektir. Sözde otomobil israfıyla meşgul olanlar, anaların israf olmuş yıllarını, milli bekayı imha etmek isteyen şerefsizleri nasıl görmezler, nasıl bilmezler" dedi.

GİRİŞ 14.09.2019 12:22 GÜNCELLEME 19.09.2019 09:08
Bu Habere 84 Yorum Yapılmış

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları; 

 


Zalimler karşımızda kağıttan kaplanlardır. İhanet imanın karşısında duramaz. Zaferler susanın ve sövenin değil nice badireden çıkan Türk halkına yazılmıştır.

Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bugüne kadar yapılan her güzelliğe yenilerini eklemek yegâne gayemizdir. Asırlar boyunca hem cehaletle savaştık hem de canilerle hesaplaştık. Bir elimizde kalem bir elimizde kılıçla derin izler bıraktık.

Bugün büyük bir milletsek bunun payesi geçmişteki muazzam mücadele ruhudur. Korkuyu kovarak bozgunu bozarak yolumuzu ve tarihi yolculuğumuza inançla devam ettik, vazgeçmedik. 

'KİRLİ ÇAMAŞIRLAR ETRAFA SAÇILMAKTADIR'

Her şeye kulp takmakta rakipsizlerdir. Adına demokrasi derler terör örgütünün hedeflerine perde çekerler. Adına özgürlük derler devlete ve millete hakareti normal ve sıradan gösterirler. Türkiye'nin güvenliği için S-400 alınır, ABD'nin tepkisini çekmeyin korkaklığını seslendirirler. Hendek kazıp işgal planı yapan teröristeler arkadaş diye seslenirler. Zillete düşmek budur, rezalete ortaklık böyledir. Bugünkü CHP Atatürk'ün CHP'siyle yollarını ayırmıştır. CHP Türkiye düşmanlarının kule bekçisidir. PKK ile tesis edilen gizli kapaklı ilişti ağının tam ortasındadır. Kandil CHP'ye arka çıktıkça, HDP ile CHP zillet şemsiyesi altında el ele yürüdükçe kirli çamaşırları etrafa saçılmaktadır. 

'BUNLARIN BİLDİĞİ YENİKAPI'DA 'HİZMET ARACI' SERGİSİ AÇMAKTIR'

Diyarbakır'a gidip bölücü ve terör sevici sözde belediye başkanlarına destek veren, hukuki ve meşru idari tasarrufu gaflet ve dalalet olarak yaftalayan bir anlayışın Türkiye'ye vereceği hiçbir şey yoktur. Bunların bildiği, Yenikapı'ya hizmet aracı sergisi açmaktır. Buradaki maksat da esasen 7 Ağustos Yenikapı ruhunu zedelemek, HDP ve PKK ile ortaklığı gizlemeye tevessül etmektir. İhaneti israf bahanesiyle örtme gayretkeşliği, bir bakıma ifritten medet ummanın kötürüm ve köhne kisvesidir. Sözde otomobil israfıyla meşgul olanlar, anaların israf olmuş yıllarını, milli bekayı imha etmek isteyen şerefsizleri nasıl görmezler, nasıl bilmezler

Yeni hükümet sistemini kötü göstermek için iftira yarışına girenler CHP'nin kanatları altındadır. 

ARINÇ'A SERT TEPKİ

Partisinden istifasıyla tiynetine ve kulağına fısıldanan gündeme uygun yapan serok Ahmet ikide bir başını kaldıran kozmik odayı, kozmetik odaya çevirip FETÖ'yü buraya sokan şahıs ne yapsa boş. 

'BU İDDİALARIN ALAYI PALAVRADIR'

Yeni sistemi eleştirip halkın karşı olduğunu, ekonomiyi çökerttiğini söylüyorlar, bu iddiaların alayı palavradır. 

Ekonomik büyüme dinamiklerindeki performans iyimser beklentileri kamçılamaktadır. Terör örgütü köşeye sıkışmış bu sayede Diyarbakır'daki analar HDP'nin kapısına dayanmıştır. 

'TÜRK MİLLETİNE KAFA TUTANIN AKIBETİ, KAFASININ KOPMASIDIR'

CHP itiraz etse de şimdi sıra Fırat'ın doğusuna gelmiştir. ABD'nin oyalama taktikleri, YPG'ye silah sevkiyatı Türkiye'nin azmini kırmaya yetmeyecek. Türk milletine kafa tutanlarının akıbeti kafasının kopmasıdır. Terör örgütünün sonu da budur. 

CHP, HDP ile girdiği ortaklıkta derhal vazgeçmelidir. Milli güvenliğimiz hesaplara kurban verilmemelidir. Biz ne uşak olacağız ne de başkalarını uşak göreceğiz. Biz tam bağımsız yaşayacağız. Cumhur İttifakı'nı siyası hesap yapmadan, inançla samimiyetle yaşatacağız. Türkiye huzura mutlaka kavuşacaktır. Buna kimse engel olamayacaktır. 

Sığınmacı akınıyla ülkemizi tehdit edenler ters köşeye yatacaktır.  

Türk milletine kafa tutanın akıbeti kafasının kopmasıdır. Terör örgütünün de budur.

Türkiye yandıktan, beka harabolduktan sonra neyin siyasetini yapacağız. Sandık neye yarayacak. 

YORUMLAR 84
 • ihsan 9 ay önce Şikayet Et
  helal olsun devlet başkanım terör ve sevicilerinin canına ot tıkıyorsun dosta gurur düşmanlara da hezimeti tattırıyorsun ya rabbim reisle seni başımızdan eksik eylemesin amin
  Cevapla
 • Çavuş 9 ay önce Şikayet Et
  Sayın başkan dillerine sağlık bizler sizlerin söyledigi kadarını biliyoruz bu ülkenin üzerinde oynanan oyunları görmemek, ya saflık olur yada aymazlık, CHP'li kardeşler niye ülkenin bölünmesine çanak tutan siyasetçinin peşinden gider anlamış değilim,
  Cevapla
 • düzceli 9 ay önce Şikayet Et
  Sonuna kadar yanindayiz . Bu içimizdeki hainler rüşvetciler torpilciler liyakat sistemini bozanlar ve kendi çikarindan başka hiç bir şeyi düşünmeyen iş adamlarida bu listelerde olmali başkanim. Milli bir mücadelede her vatandaş olmali ve üstüne düşeni yapmali
  Cevapla
 • Tarık 9 ay önce Şikayet Et
  Allahına kurban başkanım, yine hislerimize tercüman oldun
  Cevapla
 • Selam 9 ay önce Şikayet Et
  İyi ki varsın Bahçeli Reis Allah iki reise de bereketli ömürler ihsan eyleye Amin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan cami açılışında Ayasofya mesajı
Sakarya’daki havai fişek fabrikasından korkutan fotoğraflar