Yeşim Salkım, operasyona katılan askere hakaret etti! Tepki sonrası ilk açıklama geldi

Barış Pınarı Harekatı'na 'savaşa hayır' diyerek karşı çıkan ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, sosyal medyada büyük tepki gördü. Yeşim Salkım, paylaşımına cevap veren bir astsubaya da 'klavye delikanlısı' diyerek hakaret etti. Tepkiler sonrası açıklama yapan Yeşim Salkım, 'asker torunuyum' diyerek kendini savunmaya çalıştı.

GİRİŞ 08.10.2019 14:30 GÜNCELLEME 08.10.2019 14:31
Bu Habere 509 Yorum Yapılmış

Türkiye, güvenli bölge çalışmalarına devam ederken; Suriye sınırındaki hareketlilik bazı kesimleri rahatsız etti.

 

 

Onlardan biri de ünlü şarkıcı Yeşim Salkım oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden "Bıkmadınız, usanmadınız yıkmaktan, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim." şeklinde bir yorum paylaşan Salkım'a, tepki geldi.

 

 

SALKIM'A TEPKİ GECİKMEDİ

Salkım'a cevap veren bir kişi, o tweet'in altına, "Savaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip, çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii." ifadelerini yazdı.

"EVİNDE RAHAT UYURKEN, BEN ORADAN GELDİM"

Bunun üzerine sinirlenen Salkım, "Sen gittin herhalde ben teröristlere değil, savaşa hayır dedim." yanıtını verdi. Tepki veren kişiden ise cevap gecikmedi. Aynı takipçi, "Evet gittim, oradaki insanların halini gördüm. Sen evinde rahat uyurken, ben oradan yeni geldim." dedi.

"KLAVYE DELİKANLISI" DEDİ

Yeşim Salkım, bu sözlere de fazlasıyla içerleyerek, "Hadi lan oradan klavye delikanlısı." yazdı. Salkım, ardından da kendisine cevap veren takipçisini engelledi.

ASTSUBAY ÇIKTI

Tüm bu sözlü sataşmanın  sonrasında Yeşim Salkım'a cevap veren kişinin, sınırda görevli bir astsubay olduğu ortaya çıktı. Astsubayın sınır bölgesinde çocuklarla yer aldığı fotoğraf ise başka Twitter kullanıcıları tarafından, Yeşim Salkım'a gönderildi.

YEŞİM SALKIM'DAN AÇIKLAMA GELDİ: "ASKER TORUNUYUM"

Salkım, "Ben size demedim. Anneme küfür eden kişiye yazdım. Ben sizin asker olduğunuzu bilmiyorum ayrıca bilmek zorunda değilim. Ben asker torunuyum, dedem de askerdi benim. Üstelik hiçbir asker kardeşimize laf etmem, ettirmem siz sayfamdaki küfürleri bir okuyun önce." dedi.

ETİKETLER
operasyon
YAZDIR
YORUMLAR 509
 • Ertuğrul 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunların hepsi aynı İslama küfreder dedesi hoca hacıdır. Askere küfreder dedesi asker emeklisidir. Belki doğrudur bir zamanlar müslümanım diyen namaz kılan asker komutan olamazdı.
  Cevapla
 • sert adam 2 yıl önce Şikayet Et
  SAVAŞLAR GENELDE BARIŞ İÇİN YAPILIR..Kaldı ki bu savaş değil terörist TEPELEME,TEMİZLEME HAREKATIDIR..Bilmiyorsan öğren SALKIM HANIM..
  Cevapla
 • miço 2 yıl önce Şikayet Et
  her türk asker doğar sonradan yozlaşır özünü kaybeder böyle ruhsuzlara dönüşür.
  Cevapla
 • emoş bibi 2 yıl önce Şikayet Et
  Asker torunuyum diyor ya keşke sorsaydınız kimin askerinin torunusunuz diye. Türk askerinin torunu bu haklı mücadeleye karşı çıkmaz.
  Cevapla
 • 16m16 2 yıl önce Şikayet Et
  Kıvır bakalım. Yaptığınız en iyi şey kıvırmak
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Biden ile Putin arasındaki kritik görüşme sona erdi
Son dakika: Milli Eğitim Bakanlığı'ndan kritik karar! O rakam düşürüldü