Hazımsızlık zirve yaptı! Cumhuriyet ve BirGün'den rezil paylaşım

Türkiye, Ayasofya'nın 86 yıl sonra asli hüviyetine kavuşmasını büyük sevinçle karşılarken İslam düşmanı vesayetçi zihniyet de Müslümanlara nefret kusmaya başladı. BirGün gazetesi yazarı İbrahim Varlı tarihi günün sevincini yaşayan sarıklı cübbeli insanların videosunu paylaşıp "Bu yobazlar sanıyorlar ki memleketi onlara bırakacağız..." ifadelerini kulladı. Bir skandal paylaşım da Cumhuriyet Gazetesi'nden geldi.

Hazımsızlık zirve yaptı! Cumhuriyet ve BirGün'den rezil paylaşım
Hazımsızlık zirve yaptı! Cumhuriyet ve BirGün'den rezil paylaşım
GİRİŞ 25.07.2020 02:07 GÜNCELLEME 25.07.2020 02:11
Bu Habere 235 Yorum Yapılmış

Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'inde 86 yıl sonra kılınan ilk cuma namazı ümmet için bayram ve Yunanistan gibi İslam düşmanı ülkeler için yas gününe dönüştü. 

 

 

350 bin kişinin Ayasofya'da cuma namazını kılması ve sonrasında yaşanan sevinç gösterilerini Birgün gazetesi yazarı İbrahim Varlı hazmedemedi. Hala eski Türkiye hayalinden uyanamamış olan Varlı, Yunan'ın dahi kullanmadığı ifadeleri Müslümanları aşağılamak için sarf etti. Varlı, Twitter'dan paylaştığı videoda "Ayasofya çıkışı... Bu yobazlar sanıyorlar ki memleketi onlara bırakacağız.."dedi.

 

 

MÜSLÜMANLARIN TEKBİRLERİNDEN RAHATSIZ OLDULAR

Türkiye ne zaman Batı'ya karşı dik duruş sergilese ve ne zaman kendi çıkarlarına uygun hareket etse Cumhuriyetin gazetesinin hazımsızlığı başlıyor. Cumhuriyet gazetesi bu kez de Ayasofya'nın ibadete açılması sonrası Müslümanların tekbir getirmesinden rahatsızlık duydu.

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 235
 • bilal aslan 1 ay önce Şikayet Et
  Bu Abraham Yokluk isminin farkında olmadan zırvalıyor. Akıl gidip geliyor herhal. Çiğ köfteler yensin mi ağam ...
  Cevapla
 • reşit66 2 ay önce Şikayet Et
  demokrasi bu alçaklara müslümanlara hakaret etme özgürlüğü veriyor .. ellerine fırsat geçtiğinde katliam yapacakları apaçık .enbüyük destekçileride katil kafir batı ve emperyalizm.
  Cevapla
 • 5252 2 ay önce Şikayet Et
  Bende diyorumki bunlarin lesini camii avlusuna getirmeyin her kim. Namazini kildirirsa ahirette 10 parmagim yakasinda. Olacak
  Cevapla
 • şinasi 2 ay önce Şikayet Et
  zoruna gidenin borusuna girsin
  Cevapla
 • Kurtalan 2 ay önce Şikayet Et
  Asıl yobaz vatan haini İSLAM düşmanı satılmış masonlar size zırnık Yok sizin gözünüze kalbinize soka soka AYASOFYA mızda namaz kılınmaya başladı kudurun geberin ALLAH U EKBER
  Cevapla
 • Muammer 2 ay önce Şikayet Et
  Seçimlerde bunlarla aynı kafadan olanlara oy verirsek ozaman ayasofya falan kalmaz yine karar alıp müze yaparlar. Domatese bibere oylarımızı kurban etmemek dileğiyle.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Aliyev ateş püskürdü: Bu aptal diktatörü durdurmazsanız biz durduracağız
İstanbul'dan dolu manzaraları!