Polis olmak isteyen çocuğa sürpriz doğum günü kutlaması

Ümraniye'de polis olmak istediğini söyleyen, bayramda da polis kıyafeti giyen 6 yaşındaki Ali Umut Erkul'a polisler sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Kendisine hediye de verilen Ali Umut, daha sonra polis otosuna binerek siren de çaldı.

Polis olmak isteyen çocuğa sürpriz doğum günü kutlaması
Polis olmak isteyen çocuğa sürpriz doğum günü kutlaması
GİRİŞ 03.08.2020 18:25 GÜNCELLEME 03.08.2020 18:25

Ali Umut Erkul'un polisleri çok sevdiğini, polis olmak istediğini söyleyen ailesi, bunu durumu emniyete mail atarak iletti.  Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri bunun üzerine aile ile temasa geçerek, çocuk için doğum günü sürprizi hazırladı. Ailesinin kendisine aldığı polis kıyafetiyle gelen ekibi karşılayan Ali Umut'a, polisler tarafından hediye paketi de verildi. Polisleri görünce şaşıran, sevinen Ali Umut, daha  polis otosuna binerek siren çaldı, polislerin arasında hatıra fotoğrafı çektirdi.

Doğum günü kutlanan Ali Umut Erkal, "Büyüyünce polis olmak istiyorum. Özel harekat polisi. Mutlu oldum “ diye konuştu. Çocuğun babası  Birol Erkul  de “ Emniyetimizle  irtibata geçtik, sağolsun kırmadılar bizi. Mutlu olduk. Dilerim hayali gerçek olur “diye konuştu.

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Deprem sonrası dünyadan mesaj yağıyor! Türkiye'ye desteğini açıklayan ilk ülke!
Dünyada sadece 3 ülkede var! TSK'nın göz bebeği için güçler birleştirildi!