Son dakika: Erdoğan'dan Ermenistan'a tarihi ayar!

Son dakika haberi...Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu Akdeniz Sempozyumu'nda önemli açıklamalarda bulundu. Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırısı hakkında, "Artık hesap vakti geldi diyen Azerbaycan, ister istemez kendi göbeğini kendisi kesmek zorunda kalmıştır." dedi. Erdoğan, Doğu Akdeniz'de yaşanan son gelişmeler hakkında da çok önemli mesajlar verdi.

GİRİŞ 28.09.2020 17:35 GÜNCELLEME 29.09.2020 00:41
Bu Habere 93 Yorum Yapılmış

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu Akdeniz Konferansı'nda Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarına yönelik gerçekleştirdiği işgalci tutum ve saldırılarla ilgili konuştu. Türkiye'nin Azerbaycan'ın yanında olduğunu belirten Erdoğan, Ermenistan'ı kınadı.

 

 

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

TÜRKİYE AZERBAYCAN'IN YANINDA OLACAK

 

 

Sözlerimin hemen başında dün Azerbaycan topraklarına saldıran Ermenistan'ı bir kez daha kınıyorum. Bölgede Dağlık Karabağ'ın işgaliyle başlayan krize artık bir son verilmelidir. Türkiye Azerbaycan'ın yanında olmayı sürdürecektir.

Türkiye'den son dakika açıklaması! Ermenistan'a ultimatom

"ŞU MANTIĞA ŞU AKLA BAKIN!"

Minsk Üçlisü" denilen, ABD-Rusya-Fransa bu güne kadar yaklaşık 30 yıldır bu sorunu çözmemişlerdir. Adeta bu sorunu çözmemek için de ellerinden geleni yapmışlardır. Şimdi ise akıl veriyorlar. Zaman zaman ise tehdit ediyorlar. Nedir bu tehdit? Türkiye burada mı? Türk askeri burada var mı? Bunu söyleyenler güneyimizde özellikle Suriye'nin kuzeyinde binlerce TIR silahı oraya taşıyanlardır. Bunu söyleyenler Suriye kuzeyini parselleyen, orada üstleri kuranlardır. Bunu söyleyenler Koalisyon Güçleri ile Suriye'de cirit atanlardır. Şu mantığa, şu akla bakın! 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermenistan'a tepki

AZERBAYCAN KENDİ GÖBEĞİNİ KENDİSİ KESECEK

İşgal edilen topraklar Azerbaycan'ın toprakları. 1 milyona yakın insan topraklarından uzak yaşıyor. Azerbaycan kendi göbeğini kendisi kesmek durumunda kalmıştır.

 

ETİKETLER
bakuerivan
YAZDIR
YORUMLAR 93
 • vatanını seven 3 hafta önce Şikayet Et
  rahim seni zalimlerin şerrinden kurusun , zalim ve vatan hainlerine fırset vermesin seni başımızdan eksik etmesin
  Cevapla
 • şefik şefik 3 hafta önce Şikayet Et
  Türkiyem güçlenmiştir allah güç kuvvet versin
  Cevapla
 • yani 3 hafta önce Şikayet Et
  biz kardeşimizin yanındayız bizene ilalemden iki devlet bir millet..
  Cevapla
 • Sadri 3 hafta önce Şikayet Et
  Ağzına ve yüreğine sağlık Sayın Cumhurbaşkanım...
  Cevapla
 • Türk 3 hafta önce Şikayet Et
  Reis dışarıyı bırak bırak yiyen varsa gelsin içeriyi temizle her yer anarjist zihinlerle doldu bak Türk tabirler bileği başkanı kim oldu azılı terörist geldi uyan dikkat et her yere doluyorlar işlem yaptırmaz hale gedircekler doldukları kurumları sıkıntı bağıra bağıra geliyorum diyor uyan uyan içeriyi temizleyin aydınmış hakimmiş doktor muş derhal icabına bakın bunalrın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kiraladıkları evden çıkanlar şoke etti
Türkiye'nin en büyük ihracatında tarihi an! MİLGEM Pakistan'a güç katacak