Saçları yolundu gözleri mosmor oldu! Yardım bekliyor

Aydın'ın Söke ilçesinde kocası tarafından adeta işkence yapılan genç kadının yolunmuş saçları, mosmor olmuş yüzü görenlerin yüreklerini dağlıyor.

Saçları yolundu gözleri mosmor oldu! Yardım bekliyor
Saçları yolundu gözleri mosmor oldu! Yardım bekliyor
GİRİŞ 13.10.2020 14:39 GÜNCELLEME 13.10.2020 14:40
Bu Habere 56 Yorum Yapılmış

Her gün darp edilip işkenceye tabi tutulduğunu ve şu anda kaçıp geldiği annesinin evinde ölüm tehdidi aldığını belirten 22 yaşındaki 3 çocuk annesi Özlem K., kadın cinayetine kurban gitmek istemediğini belirterek yetkililerden yardım istedi. Genç kadının işkence ve darp sonucu perişan haldeki görüntüleri ise 'bu kadarına pes' dedirtti.

 

 

Söke'de alkol bağımlısı olduğu iddia edilen Ü.K.'nin şiddetine maruz kalan Özlem K.'nin yüzü eşi tarafından tanınmaz hale geldi. Kocasından kaçarak ailesinin yanına sığınan genç kadın, bu sefer de ölümle tehdit edildiğini iddia etti. Üç çocuk annesi Özlem K., şikayetçi olduğu kocasının elini kolunu sallayarak dolaştığını belirterek öldürülmekten korktuğunu söyledi.

Eşi tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını söyleyen Özlem K., "22 yaşındayım 7 yıl önce eşim Ü.K. ile evlendik, evlendiğimiz günden bugüne sürekli kendisinden çocuklarım önünde şiddet görüyordum. Eşim sürekli alkol alıp beni darp ediyordu bu zamana kadar çocuklarım için kendisine katlandım ama bu saatten sonra dayanacak gücüm kalmadı. Buradan yetkililere sesleniyorum benim sesimi duyup yardım etsinler, eşim devamlı beni hor görüyordu sürekli bana rencide edici sözler sarf ediyordu. Beni hiçbir zaman insan yerine koymadı sürekli benden utandığını beni sevmediğini söylüyordu. Yine en son alkol alıp saçlarımı yolup her yerimi morarttı. Hamileyken bile eşim tarafından sürekli şiddet ve hakarete maruz kalıyordum, bu konuyu ailesi ile paylaştım fakat ailesi hiç ses çıkarmayarak çocuklarının yaptığı bu şiddeti görmezden gelerek sessiz kaldılar. Can güvenliğim yok eşim beni sürekli arayarak tehdit ediyor buradan yetkililere sesleniyorum sesimi duysunlar" dedi.

 

 

Şiddete maruz kalan Özlem K.'nin annesi Gülay T. ise, "Benim kızım 7 yıl önce Ü.K. ile evlendi. Benim kızım 7 yıldır eşinin şiddetine maruz kaldı. Ne zaman kızımın evine gitsem kızımı morluklar içinde görüyordum. Söke'nin şehir merkezine uzak bir yerde oturdukları için bu kadar şiddete maruz kaldığını bilmiyordum. Daha sonra kızım ve eşi Söke ilçe merkezine göçtüklerinde kızımın ne kadar işkence gördüğüne tanıklık etmiş oldum. Kızım eşi ile birlikte her kavga edişinde beni telefonla arayarak 'anne gel kurtar beni' diyerek ağlıyordu. Birkaç defa damadım olan Ü.K.'yi uyardım fakat beni dinlemeyerek huyundan vazgeçmedi. Alkol damadım Ü.K.'yi perişan etmiş. İnsan eşini bu hale getirir mi? Bir insan bu kadar cani olamaz. Kendisinden şikayetçi olduk fakat serbest bırakıldı, elini kolunu sallayarak hala daha geziyor adaletin yerini bulmasını istiyoruz ve bu şahıs bir an önce cezasını çeksin" diye konuştu.

KAYNAK: İHA
ETİKETLER
Aydın
YAZDIR
YORUMLAR 56
 • savas 1 ay önce Şikayet Et
  Kısasda hayat vardır. Bu adam aynısıyla cevap görmelidir.
  Cevapla
 • şarlok holms 1 ay önce Şikayet Et
  şahıs derhal ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST bırakılmalıdır.
  Cevapla
 • Adanalı 1 ay önce Şikayet Et
  Yok ozaman o idam cezası gelsin der.
  Cevapla
 • kadir kardeş 1 ay önce Şikayet Et
  Ananıda böyle dövseler aynı şeyi mi söyleyecen
  Cevapla
 • Vatansever 1 ay önce Şikayet Et
  Yokmu söke de bir kaç babayiğit.Şu haysiyetsiz alçak adamın yüzünü gözünü darmadağın edip hayata küsterecek babayiğit.
  Cevapla
 • vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  ooo oldu mu şimdi.. öyle birşey yaptın mı kahraman hakim ve savcılar 3 yıl hapis verirler onu dövene..
  Cevapla
 • Bozkurt 1 ay önce Şikayet Et
  Yedi yıl önce bu kız onbeşinde anası babası adam olsa zaten evlenmiş olmazdı bu kız en büyük şiddeti ana babadan görmüş. Yazıklar olsun öyle anne babaya
  Cevapla
 • Adanalı 1 ay önce Şikayet Et
  Ya evden kaçtıysa nerden biliyorsun?
  Cevapla
 • Doğrucu Davut... 1 ay önce Şikayet Et
  Yasalar yetersiz. Adam gibi ceza verilsin bak oluyor mu böyle şeyler.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
CHP’de 5’inci taciz rezaleti!! Genç kadının anlattıkları kan dondurdu
CHP'de bir taciz skandalı daha! 5 yıla kadar hapsi isteniyor