Halk TV'de Veysi Dündar'dan Türk Silahlı Kuvvetleri hakkında skandal ifadeler

Halk TV'de Yazar Veysi Dündar Türkiye ve dünyanın en güç orduları arasında yer alan TSK hakkında skandal ifadeler kullandı. İçindeki hainlerin tasfiyesiyle çok daha başarılı operasyonlara imza atan şimdiki Türk ordusunu hazmedemeyen Dündar TSK'yı sirk gösterisi gibi mezuniyet töreniyle dünyaya rezil olan Mısır ordusuyla kıyaslayarak 'Şu an bizde kara savaşından bulunabilecek ne ordu kaldı ne de emniyet' dedi.

GİRİŞ 17.10.2020 23:41 GÜNCELLEME 18.10.2020 12:20
Bu Habere 211 Yorum Yapılmış

Gündem Özel programında hain darbe girişimi sonrası 20 bin FETÖ'cü hainin temizlenmesiyle terör örgütlerine göz açtırmayan, kara, deniz, hava, istihbarat ve siber harekette başarının yüzde 100 arttığı TSK ve Emniyet hedef alındı.

 

 

Halk TV'de Veysi Dündar'dan Türk Silahlı Kuvvetleri hakkında skandal ifadeler

Yazar Veysi Dündar FETÖ tasfiyelerinden duyduğu rahatsızlığı açıkça ifade ederek "Ordu, Emniyet nerdeyse  tasfiye edilmiş durumda, çok güçlü bir devletimiz yok" dedi. Cumhuriyet Gazetesi yazarı Miyase İlknur ise Milli Savunma Üniversitesi'ni küçümseyerek "Siz orada gerçekten harp eğitimi yapıldığını mı sanıyorsunuz" ifadelerini kullandı.

 

 

DÜNDAR: ÇOK GÜÇLÜ BİR DEVLETİMİZ YOK

TSK'nın elinde sadece İHA ve SİHA'ların kaldığı söyleyen Dündar "Ordu, Emniyet nerdeyse  tasfiye edilmiş durumda, çok güçlü bir devletimiz yok. her ne kadar işin magazinsel boyutuna varsak da Mısır ordusunun bir gösterisi oldu. hali hazırda bizde kara savaşında bulunabilecek ne ordu kaldı ne Emniyet kaldı. SİHA ve İHA'ları çıkardığımız zaman devletin sahada reaksiyon verecek ordusu kalmadı. Orduyla oynarsanız olacağı bu, yargıyla oynarsanız olacağı bu." dedi.

CUMHURİYET GAZETESİ YAZARI DA MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ'NE SALDIRDI!

Cumhuriyet Gazetesi yazarı Miyase İlknur ise hain darbe girişimi sonrası TSK'da yeni oluşum olan Milli Savunma Üniversitesi'ni küçümseyerek "Siz orada gerçekten harp eğitimi yapıldığını mı sanıyorsunuz" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 211
 • Ertuğrul 1 hafta önce Şikayet Et
  Bunlar dünya haberlerinden haberi yok galiba nerede yaşıyorlar . Şunu deyin artık Türk ordusu sizin değil kanla vatanına sahip çıkan Türklerin dir.
  Cevapla
 • bir dost 1 hafta önce Şikayet Et
  Çok iyi haberi var da kanda sıkıntı var hocam kanda.
  Cevapla
 • Erhan Bey 1 hafta önce Şikayet Et
  Evet .Siz istediğinizde darbe yapacak asker kalmaadı.Üstüne sizin gibi eline tutuşturulan algı zırvalarına inanacak millette kalmadı.
  Cevapla
 • Asım 1 hafta önce Şikayet Et
  Türkiye , Allah Allah sesleri ile kuruldu . Kıyamete kadar da Böyle devam edecektir.
  Cevapla
 • malkoçoğlu 1 hafta önce Şikayet Et
  Emin olun ne yunan ne rum ne ermeni hiçbiri bunların Türkiyeyi küçümsediği kadar küçük görmez.Yazıklar olsun bu ucubeler T.C kimliği taşıyor.
  Cevapla
 • Ocal 1 hafta önce Şikayet Et
  Bunlar nasıl insanlar anlamadım hangi ülke vatandaşı bilen varmı bunlari
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İşte WhatsApp'ın yeni bomba özelliği: Bugün süresiz oldu
Fenerbahçe'ye yan bakılmıyor! İkinci yarıda coştu