TBMM Başkanı Şentop, koltuğu devretti

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 23 öğrenciyi kabul etti.

TBMM Başkanı Şentop, koltuğu devretti
TBMM Başkanı Şentop, koltuğu devretti
GİRİŞ 22.04.2021 17:54 GÜNCELLEME 22.04.2021 17:56
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

TBMM Başkanı Şentop, Bağcılar Belediyesi'nin 'Başkan'la Süper Gezi' adıyla düzenlediği programla belirlenen 23 öğrenciyi kabul etti.

Divan Salonu'nda çocuklarla bir süre sohbet eden ve sorularını cevaplayan Şentop, TBMM'nin kuruluşu ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında bilgi verdi. Şentop, çocuklardan Miraç Eymen Kaya'nın okuduğu İstiklal Marşı ve Sena Kılavuz'un okuduğu şiiri beğeniyle takip ederek, çocukları kutladı.Program kapsamında çocukları makamında da ağırlayan Meclis Başkanı Şentop, koltuğunu Bağcılar Aşık Veysel İlkokulu 2'nci sınıf öğrencisi Miraç Eymen Kaya'ya devretti. Şentop, çocuklarla makam çıkışında ve TBMM şeref merdivenlerinde fotoğraf çektirdi. TBMM Başkanı Şentop, ziyaretleri için çocuklara teşekkür etti.

ETİKETLER
23 nisan
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Svs 1 hafta önce Şikayet Et
    2 dakkalığına kk ye devredilse aceba mutlu olurmu, kemal emmi. Yok vazgeçtim onlara değil koltuk, sandalyenin ayağı bile devredilemez. İstanbulda gördük, ülkeyi Allah korusun bunlardan.
    Cevapla
  • Yakub 1 hafta önce Şikayet Et
    Bence Türkiyede şu koltuk devretme geleneği son bulmalı. Bu iş zulüme dönüşmeye başladı. Koltuk sevdası çoğaldı. Ehil olmayanlar dahi koltuk sevdası hasıl olmaya başladı. Bırakın çocuklar ticarete yönelsin. Oturmasın hareket etsin. Gitsinler resim yapsınlar limon satsınlar. Devlet yönetimi çok ciddi meseledir. Özel eğitim ister.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Türkiye'yi bir üst lige çıkaracak motor! 2023'te çalıştırılacak
Çin roketi nereye düşecek? Ankara ve İstanbul da riskli