Tramvay arıza yaptı! Vatandaş isyan etti

T4 Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay hattında yaşanan teknik arıza yoğunluğa neden oldu. Yolcular, tramvay yolundan yürüyerek ilerledi. Seferler bir süre sonra normale döndü.

GİRİŞ 13.09.2021 17:20 GÜNCELLEME 13.09.2021 17:42
Bu Habere 23 Yorum Yapılmış

T4 Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay hattında yaşanan teknik arıza nedeniyle seferler, Rami istasyonundan aktarmalı olarak gerçekleştirildi. Bazı yolcular Rami-Topçular durakları arasında yürüyerek ilerledi.  T4 Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay hattında teknik arıza yaşandı. Tramvayın Mescid-i Selam yönüne giden trenin arıza yapması nedeniyle seferler Rami İstasyonu'ndan aktarmalı olarak gerçekleştirildi. Rami durağında inen bazı kişiler, Topçular İstasyonu'na tramvay yolundan yürüyerek ilerledi. Tramvay arızası nedeniyle yoğun kalabalığın oluştuğu duraklarda bazıları duruma tepki gösterdi. Oluşan kalabalık, cep telefonu kameralarına yansıdı. Seferler bir süre sonra normale döndü.

"ÇOK YOĞUNLUK VAR, BİNEMEDİM"

Arıza nedeniyle Rami durağında inen Osman Çiğ, "Trene binmiştim. Yolcuları burada indirdiler. Sanırım bir arıza varmış. Baktım çok yoğunluk var, binemedim. Buradan İETT otobüsü ile aktarma yapacağım" dedi.

"TREN BÜYÜK OLDUĞU İÇİN İTEMİYORUZ"

Tramvaya binmek için arızanın giderilmesini bekleyen Rasim Şengül, "Arıza olduğunu söylüyorlar. Bu trenlere hiç bakım yapılmıyor. Otobüsleri vatandaş itiyor. Tren büyük olduğu için itemiyoruz. Bineceğiz ama tramvay gelmiyor. 1 saati geçti, bekliyoruz" diye konuştu.

 

YAZDIR
YORUMLAR 23
 • FANİ YOLCU 2 ay önce Şikayet Et
  Siz kaşındınız.... Onun için size herşey mübaaahhhj
  Cevapla
 • Ottoman44 2 ay önce Şikayet Et
  yorum yapmaya değmez. İstanbul herşeyi hakediyor... herşeyi iyi olacak
  Cevapla
 • zafer 2 ay önce Şikayet Et
  bunlari itmek zor oluyor , istanbul kendi düşen aglamaz
  Cevapla
 • Güçlü Türkiye 2 ay önce Şikayet Et
  tüm metro hatlarına taş koyun :) eko defolup gitsin.
  Cevapla
 • arif Kabaçalı 2 ay önce Şikayet Et
  Bir Allah'ın kuluda demiyor 2,5 yılda aldığın o kadar krediyi nereye kullandım Eko hala hükümet otobüsleri yenilemek için kredi verdirmiyor diye yalan söylüyorsun yürü git şuradan ya İstanbul'un başına bela oldun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
DSÖ'den beklenmedik Omicron varyantı açıklaması: Net bir kanıt yok...
Tanju Özcan tüm geçici sığınmacıların gitmesini istedi