Cüneyt Özdemir itiraf etti: Bunu beklemiyordum, Erdoğan hepimizi ters köşeye yatırdı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı ekonomik tedbirlerle ilgili konuşan gazeteci Cüneyt Özdemir "Erdoğan her seferinde şapkadan bir şey çıkarıyor. Ben bunu beklemiyordum. Hepimizi ters köşeye yatırdı" dedi.

GİRİŞ 21.12.2021 07:13 GÜNCELLEME 21.12.2021 10:33
Bu Habere 175 Yorum Yapılmış

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'TL mevduatına kur farkı' başta olmak üzere açıkladığı yeni finansal araçlar ve ekonomik tedbirlerle dolar ciddi bir düşüş yaşadı.

Son dakika haberi: TL'nin muhteşem dönüşü dünya basınında! Böyle gördüler...TL'nin muhteşem dönüşü dünya basınında! Böyle gördüler...

Vatandaşlar dolar bozdurmak için sistemleri kilitlerken, YouTube'daki kanalından yayın yapan gazeteci Cüneyt Özdemir, "Ben bunu beklemiyordum" dedi.

Özdemir, yayında, "Bu akşam çok şaşırdım. Erdoğan her seferinde şapkadan bir şey çıkarıyor. Ben bunu beklemiyordum. Hepimizi ters köşeye yatırdı." ifadelerini kullandı.

Kenan Taş da, Özdemir'e "Ben de beklemiyordum" yanıtını verdi.

YORUMLAR 175
 • Ahmet 9 ay önce Şikayet Et
  Reisin futbolcu geçmişi var. Tabi ki yatırırı.
  Cevapla
 • ZAZA DAYI 9 ay önce Şikayet Et
  LEYLEĞİN ömrü lak,lakla geçer bunların laklaktan başka hiç bi hünerleri yokki tavuk yumurta yapar altın beklemeyin bunlardan arkadaşlar. VAROL REİSİ CUMHURUM
  Cevapla
 • Ercan 9 ay önce Şikayet Et
  Ne şapkasından bahsediyorsun be adam, bu bir '' Harry Potter '' filmi değil...... Türkiye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu dünyanın en büyük siyasi Lider'lerinden birisidir...... anlayın bunu artık.
  Cevapla
 • Korkut 9 ay önce Şikayet Et
  Reis, çıkın derse cikarim....
  Cevapla
 • Rahmi 9 ay önce Şikayet Et
  Rahmi12 dakika önce eklendi. Devleti kur ile yıpratmak ve halkı panik halinde sürü piskolojisi ile haraket etirmek vatan hainliğidir.   Insanları Dollar almak için şartlandıran hainlerin yaptıkları yanlaına kâr mı kalacak?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücret ve memur maaşlarına zam açıklaması
Biden, Rusya'nın Ukrayna topraklarından yeni ilhaklarını eleştirdi