Bakan Koca'dan sert tepki: İnsanlık dışı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Gaziantep'in İslahiye ilçesinde randevusuz muayene olmak istediği iddia edilen bir hastanın yakınının, doktoru darbetmesini "insanlık dışı" olarak niteledi.

Bakan Koca'dan sert tepki: İnsanlık dışı
Bakan Koca'dan sert tepki: İnsanlık dışı
GİRİŞ 07.01.2022 22:07 GÜNCELLEME 08.01.2022 00:03
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Fahrettin Koca, Twitter hesabından, Devlet Hastanesi'nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Dr. Sadık Oluk'un hasta yakını tarafından darbedilmesi olayına ilişkin açıklama yaptı.

Koca, "Gaziantep'te yaşanan şiddet olayı vahim. Bir hasta yakını, doktoru masasındaki mermer parçasıyla darbetti. Olayın arka planında randevusuz muayene talebinin kabul edilememesi var. Kurallara uyulması gerekli bir uyarı, buna karşı başvurulan şiddet ise insanlık dışıdır." değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR 9
 • Vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  Fi tarihine randevu veriyorsunuz hatta bazı bölümlerde randevu alamıyoruz sonra insanlıktan bahsediyorsunuz. Salgın dümenine sağlık sistemini çökerttiniz hasta tedavisi yalan oldu.
  Cevapla
 • Birgarip 10 ay önce Şikayet Et
  Randevusuz gelenler oluyor .randevu almaya kalkıyorsun günler ötesine gün veriyorlar. Aslında randevusuz gelenlerde tedavi sırasína alsalar iyi olur.
  Cevapla
 • Vatansever 10 ay önce Şikayet Et
  Adaleti , ceza hukukunu .Bu ülkede tamamen siz bitirdiniz.Caydırıcı .ceza olmayınca hiçbir suça gücü yeten yetene Texas oldu Türkiye mlsf..
  Cevapla
 • Vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  İnsanlık dışı mı? Asıl insanlık dışı olan sizin çıkardığınız kanunlar. Hep suçluları serbest bırakarak bu suçları teşvik ediyorsunuz. Adli kontrol şartıyla serbest.... Ne olmasını bekliyorsunuz?
  Cevapla
 • Cüneyt beyaz 10 ay önce Şikayet Et
  Bu açıklamayı duyunca eminim bir utanmış bir utanmışlardır ki sayın bakanım.İnaniyorum ki her gün bir doktor ölse de ,bundan fazla birşey söylemezsiniz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
AB ülkeleri anlaştı! Fiyatları etkileyecek petrol kararı! Rusya: Kabul etmiyoruz
İngiltere'de enerji krizi! Vatandaşlar sokağa döküldü