CHP'nin sabıkalı il Başkanı Kaftancıoğlu'na 'diktatör' tepkisi

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki 'diktatör' sözleri büyük tepki toplarken Posta Yazarı Rauf Tamer, köşe yazısında çarpıcı örneklerle çirkin sözlere tepki gösterdi.

CHP'nin sabıkalı il Başkanı Kaftancıoğlu'na 'diktatör' tepkisi
CHP'nin sabıkalı il Başkanı Kaftancıoğlu'na 'diktatör' tepkisi
GİRİŞ 17.08.2022 13:04 GÜNCELLEME 17.08.2022 13:10
Bu Habere 44 Yorum Yapılmış

Terör örgütlerine yönelik sempatizanlığını gün yüzüne çıkaran paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen CHP'li Kaftancıoğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki skandal ifadelerine tepkiler dinmiyor. Posta Yazarı Rauf Tamer, 'Arayan Bulur' başlıklı köşe yazısında "Ne güzel bir diktatörlük bu. En küçük bir parti Başkanı'nın bile, yüzde 1 oy'la cumhurbaşkanı yardımcısı olup, ülkeye hükmetme ihtimali var. Rüyanızda görseniz inanır mıydınız? Hay Allah. Diktatör buna nasıl izin verir?" sözleriyle tepki gösterdi.

İşte Rauf Tamer'in dikkat çeken köşe yazısı:

Ne güzel bir diktatörlük bu. En küçük bir parti Başkanı'nın bile, yüzde 1 oy'la cumhurbaşkanı yardımcısı olup, ülkeye hükmetme ihtimali var. Rüyanızda görseniz inanır mıydınız? Hay Allah. Diktatör buna nasıl izin verir?

*

Verir. Zaten sabıkalı bir kadının dediğine göre, "o diktatörü demokrasi yoluyla göndereceklermiş." Şükürler olsun. Demokrasi yerine "ihtilal yoluyla göndereceğiz" de diyebilirdi. Demedi. Bu kadının istikbali parlak gözüküyor... Parti Genel Başkanlığı'na kadar yolu var. İyi bir imam.

Canan Kaftancıoğlu hakkında resen soruşturma başlatıldıCanan Kaftancıoğlu hakkında resen soruşturma başlatıldı

*

Sahiden içime dert oldu:

- Bu Erdoğan, nasıl diktatör? Hakkını hukukunu mahkemelerde arıyor... Uğradığı hakaretlerin ve iftiraların hesabını hep yargıda soruyor. Yoo, böyle olmaz. Bu gitsin, başka bir diktatör gelsin. Mesela Menderes gibi bir diktatör gelsin, kıyma makineleriyle beraber gelsin, tamam mı? Özal gibi bir hanedan gelsin... Gelsin ki, "Yunan Koskatos'tan daha büyük vurgunlar" yapsın. Nasıl? Hatırladınız mı bu yalanları?

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten 'diktatör' tepkisi: Makama saygısızlık!AK Parti Sözcüsü Çelik'ten 'diktatör' tepkisi: Makama saygısızlık!

*

Gelsin. Gelmekte olan zat, beklenen zat. Artık gelsin ki, daha geldiği gün gazeteleri kapatsın... Hah şöyle... Gazeteciler madem muhalif olurmuş, olmayan medyada gazeteciler bol bol muhalefet yapsın bakalım... Geliyorum demek yetmez... Gelsin. 72 yıldır bunu bekliyoruz. Yahu merhum İsmet Paşa ne kadar demokratmış meğer.

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR 44
 • Metehan 1 yıl önce Şikayet Et
  Suratında seytani bir suret var.teroristi il başkanı yapmışlar demokrasi dikdator lafı ağızlarında sakız.fazla demokrasi var.baska ülkelerde ihanet edecen hala konusacan.biraz daha konuş bakalım...
  Cevapla
 • türkmen 1 yıl önce Şikayet Et
  Sıkıştıkları zaman ya mehrum atatürkten konuşmaya başlarlar yada iftira atarlar dahada olmasa diktatör derler diktatör olan ülkelerde siz bu şekilde yalan iftira atarak siyaset yapsanız ayaklarıdan asarlar sizin gibi siyaset yapanları yani
  Cevapla
 • b gz 1 yıl önce Şikayet Et
  bu ermeni hala dışardamı neden tıkmadılar kodese
  Cevapla
 • Reisci 1 yıl önce Şikayet Et
  Dikdatör olsa şu an hayatta değildin.
  Cevapla
 • iki saat 1 yıl önce Şikayet Et
  pkk nın içerisinde pek çok ermeni olduğundan bahsedilir her zaman ve delilleri ile birlikte tabiki. asalanın işini bitirdik terörist ve ermeni canan asalanın yasını hala tutuyor anlaşılan. birde şimdi pkk nın işi bittikçe ermeni kadın deliye dönüyor. siyonistlerler birlikte tasarladıkları büyük ermenistan hayalleri kabusa dönüyor. kadın hepten deliriyor. bu zavallılar büyük ermenistan hayalleri kurup ağrıya, vana, ardahana, ığdıra, artvine, kuzey karadenize yerleşme hayalleri kurarken çok şükür işgal altındaki karabağı geri aldık. şunu unutmasınlar ermenistanı feth etmemiz iki saatimizi alır. kafamızı bozmasınlar. hadlerini bilsinler.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
DEM Parti Eş Genel Başkanı'ndan skandal Kürdistan sözleri
Belediye otobüsünde dehşete düşüren anlar: Lise müdürü ve oğlu, yaşlı çifti dövdü