Al Sancak 7.bölüm fragmanında korkunç kaza! Berna yaşam savaşını kazanabilecek mi?

Al Sancak 7.bölüm fragmanında trafik kazası geçiren ve hayatı tehlike altına giren Berna'nın kurtulup kurtulamayacağı merak konusudur. Al Sancak yeni bölüm fragmanında 'Ne pahasına olursa olsun oradan sağ çıkmayacak' çıkışı gerilimin dozunu katlayarak artırır.

GİRİŞ 15.03.2023 09:15 GÜNCELLEME 15.03.2023 09:15
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Başarılı oyuncu Mine Kılıç'ın üstlendiği Berna Kerimoğlu karakterinin akıbeti Al Sancak tutkunları tarafından sorgulama konusu haline getirildi. TRT1'in her hafta beğeniyle seyredilen projesi Al Sancak'ın yeni bölüm fragmanında Berna Kerimoğlu korkunç bir trafik kazası geçirir.

Kızılcık Şerbeti 19.bölüm fragmanı: ‘’Biz bu kızın ailesine nasıl hesap vereceğiz?’’Kızılcık Şerbeti 19.bölüm fragmanı: ‘’Biz bu kızın ailesine nasıl hesap vereceğiz?’’

Al Sancak 7.bölüm fragmanında hiç ummadığı bir zamanda başı büyük belaya giren Berna'nın sağ çıkıp çıkmayacağı merak edilmeye başlandı. Ekran başındakilerin kafasını kurcalayan 'Berna öldü mü?' sorusunun yanıtı yeni bölümde netlik kazanacak. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Nadia'nın 'Mithat Sağlam... Size roket atan da Atilla Yüzbaşı'yı vuran da bizzat kendisiydi' itirafı ortalığı kasıp kavurdu. 

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın, yönetmenliğini Günay Günaydın'ın ve senaristliğini Selman Kılıçaslan, Atilla Engin ile Mehmet Arı'nın üstlendiği Al Sancak 7.bölümüyle 16 Mart Perşembe tarihinde saat 20:00'da TRT1'de seyircisiyle buluşacak.

Sacit Komutan’ın Nadia’ya olan güveni sarsılmış olsa da Ali her şeye rağmen Nadia’yı savunur. Öte yandan Mithat Sargon herkesin gündemindedir, Nadia ise Mithat’la yüzleşmek ister. Ali, Nadıa’yı savunuyor Ali, Kosova’dan yaralı dönen Nadia’yı ihtimamla iyileştirmeye çalışır.

Diğer yandan da ondan Mithat Sargon ve Ahtapot yapılanmasıyla ilgili bilgi almak ister. Sacit Komutan’ın Nadia’ya olan güveni zedelenmiştir. ali her şeye rağmen canını tim için ortaya koyan nadia’yı savunur. Nadia ve Mithat yüzleşecek mi? Tuzağa düşüp açığa çıkan Nadia ise yeni bir hamlede bulunarak kartları açık oynamaya karar verir. Mithat’ı yüzleşmeye davet eder. Mithat Sargon herkesin odağında! Herkesin gündeminde ve odağında tek bir isim vardır. Mithat Sargon...

Ali, Atilla’nın şehit düştüğü operasyonu ayrıntılarıyla hatırlamaya çalışır. Zihninde katilin bulanık silueti, kalbinde Atilla’nın hatırası vardır. Sedef ise savcının Mithat’ı salıvermek için dayandığı hukuki boşluğu tespit eder ve kararlılıkla üzerine gider. Savcı, ahtapot tarafından köşeye sıkıştırılmış durumdadır. Ahtapotun hedefinde binlerce masum var! Pençe Timi bu saldırının önüne geçebilecek mi?

Ahtapot, dağılan itibarını toparlamak için Mithat’ın kumandasında büyük bir eyleme hazırlanmaktadır. Plan adım adım uygulamaya koyulurken saatler Cuma namazı vaktine kurulur. Pençe Timi, binlerce masumun ölümüyle sonuçlanacak saldırıyı bertaraf etmek için yola çıkar.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 1
  • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
    Su başroldeki kızı hiç sevmiyorum bu kadar mı itici olur. Gönül dağından ayrıldı sevinmiştim. Geldi burada başrol oldu bu diziyi seyretmiyorum onun yüzünden
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İstanbul Valiliği detayları ile açıkladı! Ali Koç stada nasıl girdi?
Gazze’de İsrail tankını sıkıştıran mücahidlerden ilginç diyalog: Allah aşkına bana bırak!