TRT1 Al Sancak 9.bölüm fragmanında gündeme oturan sahne! Heyecanı tavan yaptırdı

Al Sancak 9.bölüm fragmanında Boran, Ahtapot’un operasyonlarını gammazlayan kişinin kim olduğunu öğrenmek için Yüzbaşı Ali Banazlı’yı köşeye sıkıştırırken gerilim dolu anlar yaşanır.

GİRİŞ 26.03.2023 09:36 GÜNCELLEME 26.03.2023 09:36
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Al Sancak 9.bölüm fragmanında yapacaklarında sınır tanımayan Boran, ‘Bir gün daha fazla yaşayacaksın Yüzbaşı!’ diyerek Ali Banazlı’ya aba altından sopa gösterir. Al Sancak yeni bölüm fragmanında gece eve gelen adamın kimliğini tespit edebilmek için çalışmalar başlatılırken Yüzbaşı, önünde sonunda bu kişinin gün yüzüne çıkarılacağının mesajını verir.

Ben Bu Cihana Sığmazam 24.bölüm fragmanında sürpriz gelişme! Büyük müjdeyi verdilerBen Bu Cihana Sığmazam 24.bölüm fragmanında sürpriz gelişme! Büyük müjdeyi verdiler

Al Sancak’ta şifrenin kırılması ekibin yüzünü güldürürken, Komutan’ın ise ‘Ne olursa olsun onu oradan sağ çıkarmak zorundayız’ emrini vermesiyle vakit kaybetmeden harekete geçilir. Senaristliğini Mehmet Arı, Selman Kılıçaslan ve Atilla Engin’in, yönetmenliğini Günay Günaydın’ın ve yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Al Sancak 9.bölümüyle 30 Mart Perşembe tarihinde saat 20:00’da TRT1’de hayranlarıyla buluşacak.

Teşkilat 69.bölüm fragmanı: ‘Siyah İnci’yi elimden kaçırdım!’ MİT’i bekleyen yeni tehlike…Teşkilat 69.bölüm fragmanı: ‘Siyah İnci’yi elimden kaçırdım!’ MİT’i bekleyen yeni tehlike…

Thomas’ı kaçıran Amy ve Nadia, Pençe Timi’nin baskınına uğradı ve ortalık toz duman oldu. Bu baskın sayesinde Ali Yüzbaşı’nın planı devreye girdi ve Nadia’nın da bu plana dahil olduğu anlaşılmasın diye zeka oyunlarıyla örülü yeni bir strateji izlediler.

Thomas’ı onların elinden kurtaran Pençe Timi kendilerinden hiç beklenmeyen bir hamle yaparak akılları daha da çok karıştırdı. Pençe Timi, Nadia ile Amy’nin oradan kaçmasına müsaade ettikten sonra Thomas’la ilgili yapacakları şaşırtıcı hamle sayesinde Ahtapot’u avlamaya bir adım daha yaklaştılar.

Tüm bunlardan sonra Ahtapot’un nezdindeki itibarını tamamen kaybeden Mithat, bir darbe de örgütten yedi ve kötü bir sürprizle karşılaştı. Çünkü kendisine teslim edilen bölgede artık onun dışında Ahtapot’un tetikçisi Boran Karadeli de söz sahibi olmaya başlayarak Türkiye topraklarına büyük ve kanlı bir eylemler düzenlemek için harekete geçti.

Nadia’nın Ali’ye karşı her zamankinden daha açık olacağı bir dönemde Ali, Nadia’dan öğrendikleri sayesinde ona ilk kez bir muhbir olarak değil de farklı bir gözle bakmaya başladı. Sacit ise Nadia ile ilgili öğrendiği yeni bir bilgi sayesinde onun Gülseren’in kızı Sıla olma ihtimalinden şüphelendi ve bu işin peşine düştü. Hatta Sacit bu uğurda Nadia ile üstü örtülü bir şekilde yüzleşti.

Öte yandan Selim ise Aslı’ya olan duygularını artık gizlemek istemedi ve bunun için önce Cengiz sonra da Çelebi’yle Aslı’nın adını vermeden dertleşti. Nihayetinde ona açılmak için hareket aldı ancak mesleklerine yürekten bağlı olan askerler için bu hiç de kolay değildi.

Çoktandır Mithat’ın ve Ahtapot’un radarına girmiş olan Sedef ise bu kanlı örgüt ve onların iş birlikçilerine karşı adaletin tecelli etmesi için büyük adımlar attı fakat bu durum Sedef’i Ahtapot için çok daha önemli bir av haline getirdi.

Mithat’ın başarısızlıkları sonrası Ahtapot’un devreye soktuğu korkusuz saha adamı Boran Karadeli, soluğu Ali’nin karşısında aldı ve ondan hem canını hem de muhbirin adını öğrenmek için korkusuzca saldırıya geçti.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz
YORUMLAR 3
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  izleme o zaman
  Cevapla
 • sacma 2 ay önce Şikayet Et
  sacmalik
  Cevapla
 • Göktürk 2 ay önce Şikayet Et
  sizin yatacak yeriniz yok amerikalı yapınca ooooooo aaaaaa süper harika Türk yapınca saçmalık
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İşte CHP listelerinden seçime girip milletvekili olan 39 isim
Son Dakika... TBMM'nin 28'inci dönemi: Şentop görevini Bahçeli'ye devretti