Şehirde sahile kırmızı bayrak dikildi!

Sakarya'da olumsuz hava koşulları nedeniyle denize girilmesine izin verilmiyor. Cankurtaran ekipleri, halkı suya girmemeleri konusunda uyarıyor

GİRİŞ 06.09.2023 13:32 GÜNCELLEME 06.09.2023 13:33
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Sakarya'nın Karadeniz'e kıyısı olan Karasu, Kocaali ve Kaynarca ilçelerinin sahil kesimlerinde dalga ve rip akıntısı etkili oluyor.

DENİZE GİRMEK YASAKLANDI

AA'da yer alan habere göre olumsuz deniz şartları nedeniyle ilçe kaymakamlıklarınca denize girmek yasaklandı.

CANKURTAN EKİPLERİ UYARIYOR

Görev yaptıkları sahillerde bayrakları kırmızıya çeviren Büyükşehir Belediyesi cankurtaran ekipleri, halkı suya girmemeleri konusunda uyarıyor.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • İnek Şaban 5 ay önce Şikayet Et
    kefken ve kerpeye gidin cebeci de açık olduğundan çok deniz dalga yapıyor
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Akdeniz’deki 'Kent uzlaşısı' 'APO’ya özgürlük için toplandı
 Jandarma komutanına küfreden aday hakkında karar! AK Parti ihraç edecek!