İYİ Partili Aydın'dan CHP'ye: Sizleri ve trollerinizi çekmek zorunda değiliz!

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Melih Aydın, CHP'yi çok sert sözlerle hedef aldı. Aydın, "Türkiye’yi kaybettirmiş genel başkanınızı, sizleri, üslubunuzu, hadsizliğinizi, trollerinizi çekmek zorunda değiliz" ifadelerini kullandı.

GİRİŞ 08.09.2023 01:29 GÜNCELLEME 08.09.2023 09:22
Bu Habere 54 Yorum Yapılmış

CHP yandaşı gazeteci Enver Aysever, seçimlere tek başlarına gireceklerini ve 81 ilde aday çıkaracaklarını açıklayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i sert sözlerle hedef aldı.

Akşener'i 'kafayı tırlatmış ve kepaze' olarak niteleyen Aysever, "Bugün aldığım en iyi haber bu. Akşener ve şürekası yüzde 1-2 oy alamayacak ve tarihte kaybolup gidecek." dedi. Sözlerinin devamında Akşener'e 'faşist' diyen Aysever, "Akşener kimden intikam alıyorsa 'her yerden aday çıkaracağız' diyor." diye konuştu.

Bu sözleri sosyal medya hesabından paylaşan İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Melih Aydın, CHP'yi çok sert sözlerle hedef aldı.

"TÜRKİYE'Yİ KAYBETMİŞ GENEL BAŞKANINIZI HADSİZLİĞİNİZİ ÇEKMEK ZORUNDA DEĞİLİZ"

Sözlerine, "Parti rozetimiz göğsümüzde diye başka parti iç işine karışmak, konuşmak bize yakışmaz diyorduk ama artık yetti" diyerek başlayan Aydın, "Israrla kendi adaylığını dayatıp Türkiye'yi kaybettirmiş genel başkanınızı, hadsizliğinizi, trollerinizi çekmek zorunda değiliz." dedi.

"İŞTE SEÇİM, İŞTE MEYDAN"

"Sizler de bizleri çekmek zorunda değilsiniz" diyen İYİ Partili Aydın, "Ve zaten bu kadar memnuniyetsizsiniz bakın kurtuldunuz bizden işte ne güzel. İşinize, partinize, kendi sorunlarınıza odaklanın. BAŞKA PARTİ olan bizlere değil. İŞTE SEÇİM, İŞTE MEYDAN!" ifadelerini kullandı.

 

Muhammet Binici Haber7.com - Gece Editörü
Haber 7 - Muhammet Binici

Editör Hakkında

İstanbul Şişli'de doğan Muhammet Binici, Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı ve Spor Yönetimi bölümlerini bitirdi. Eğitimine, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde devam etmektedir. Gazeteciliğe 2012 yılında yerel haber siteleri ve yerel gazetelerde başladı. Gündem, Magazin alanlarında editör-muhabirlik yaptı. 2016 yılında Yeni Akit Gazetesi'nde bir yıl muhabirlik yaptıktan sonra, 2020 Eylül itibariyle Haber7'de 'Gündem Editörü' olarak görevine devam etmektedir.
YORUMLAR 54
 • Hakim 10 ay önce Şikayet Et
  En büyük ak partili Kemal Kılıçdaroğlu dur .
  Cevapla
 • Halis 10 ay önce Şikayet Et
  medeniyet nerede kaldı...birbirlerini yiyorlar..Avrupa sistemi uygulanmalı..
  Cevapla
 • mert 10 ay önce Şikayet Et
  ip kadar yüzsüz bir parti yoktur.bugün söylediginin yarın tam tersini yapar.adamlar agzını açıp size birşey dedimi bugüne kadar.siz hergün chp aleyhine konuşuyorsunuz.hadsizlik yapan sizsiniz.ittifak kursanız bile chp seçmeni size oy vermez.hem hergün chp aleyhinde konuşun hemde seçmenden oy bekleyin.
  Cevapla
 • Sakarya-Fırat..... 10 ay önce Şikayet Et
  Seçime yakın gene sarmaş dolaş olursunuz.....!!!!
  Cevapla
 • Eyüp 10 ay önce Şikayet Et
  Birbirinize atın tutun, nasılsa kolkola girip bir kaç ay içerisinde şemmammi ile halay çekeceksiniz, çakmalar da ne olduğunu anlamadan alkış tutarlar.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Başıboş köpek terörü belediyelerin sorunu! Yerine getirilmeyen sorumluluklar kanunlaşıyor
Opel olmaz dedirtti: Fiyatı gören bayilere akın ediyor