6 gündür yoğun bakımda yatan Kadir İnanır'ın durumu nasıl? Başhekimden açıklama geldi

Geçtiğimiz günlerde inme indiği gerekçesiyle hastaneye kaldırılan ve geçirdiği operasyonun ardından yoğun bakımda entübe edilen ünlü sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama geldi.

6 gündür yoğun bakımda yatan Kadir İnanır'ın durumu nasıl? Başhekimden açıklama geldi
6 gündür yoğun bakımda yatan Kadir İnanır'ın durumu nasıl? Başhekimden açıklama geldi
GİRİŞ 29.03.2024 14:43 GÜNCELLEME 29.03.2024 14:45
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Sanatçı Kadir İnanır'ın rahatsızlanarak kaldırıldığı Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yoğun bakımda tedavisi sürüyor. 

BAŞHEKİMDEN AÇIKLAMA

Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, sanatçının durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, İnanır'ın bugün daha iyi olduğunu ve bilinci açık, anlaşılabilir şekilde konuşmaya başladığını aktardı.

Sağlam, İnanır'ın diğer rahatsızlıklarının da kontrol altında olduğunu belirterek, "Uygulanan tıbbi tedavilere olumlu yanıt alınıyor. Oturabiliyor, fizik tedavi süreci devam ediyor. Yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir. Ancak yakın zamanda yoğun bakımdan çıkarmayı planlıyoruz." ifadelerini kullandı.

JÜLİDE KURAL: YANLIŞ BİLGİLERE İTİBAR ETMEYİNİZ

Kadir İnanır'ın hayat arkadaşı Jülide Kural ise sanatçı hakkında yapılan asılsız haberler itibar edilmemesi gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Kadir İnanır'ın sağlık durumu şu anda son derece iyi bir şekilde seyretmektedir. Yoğun bakımdaki sürecin devam etmesinin tek nedeni doktorlarının kontrolü tamamen kendilerinde bulundurmak istemesiyle ilgilidir.

 

Bugün üç kez yoğun bakıma yaptığım ziyaretlerde Kadir İnanır artık bir an önce eve gitmek istediğini bana ifade etmiş, doktorlarına o güzel gülüşünü göstermiş ve büyük bir hızla iyileşme yoluna girdiğini kanıtlamıştır. Bir tekrar bilgi olduğu için bunları bugün paylaşmayı düşünmüyordum ancak o kadar çok yalan yanlış bilgi ortada dolaşmaktadır ki...

 

Bir örnek vermek isterim 'Altın Magazin' adlı sayfada yayınlanan tümüyle yanlış bilgilere lütfen kulak asmayınız. Sadece tıklanma sayısını arttırmak için ahlaksızca yapılan bu yayın anlayışını protesto etmenizi rica ederim. Daha önce de ifade ettiğim gibi yalnızca doktorlarının ve benim açıklamalarıma kulak veriniz.

 

Bu bilgileri de sadece Kadir İnanır'ın Instagram sayfasından ve bana ait olan Jülide Kural Facebook sayfasından edinebilirsiniz. Başka hiçbir habere kulak asmayınız çünkü yalan, yanlış ve asılsız haberler ortalıkta dolaşmaktadır.

 

Bu açıklamayı yapmaya kendimi zorunlu hissetme nedenim de hepimizin Kadir İnanır'a duyduğu sevgi ve saygının büyüklüğüdür. Elbette sabırlı olmalıyız, emek vermeliyiz ve mutlaka özenli davranmalıyız. Sevginizin gücüne olan inancımla..."

 

KAYNAK: AA
Ahmet Aydemir Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ahmet Aydemir

Editör Hakkında

İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Büyükçekmece'de tamamladı. İstanbul Üniversitesi, 'Gazetecilik’ bölümünden mezun oldu. Gazeteciliğe ilk adımını 2014'te attı. Profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere gündem, dünya, ekonomi ve spor kategorilerinde birçok haber hazırladı. Ahmet Aydemir, meslek hayatını Haber7.com'da aktif olarak sürdürüyor.
YORUMLAR 13
 • Ceryancı 2 ay önce Şikayet Et
  Çokta merak ediyorduk ya bilgilendirdiniz iyi oldu..!!!
  Cevapla
 • kartal polat 2 ay önce Şikayet Et
  Allahıma havale ediyorum
  Cevapla
 • zatıZangur 2 ay önce Şikayet Et
  bu ölmemişmiydi ?
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Yorum yapmaya bile gerek yok,
  Cevapla
 • erdem değer 2 ay önce Şikayet Et
  o çok sevip de destek verdiği hdp'liler ziyaretine gitmemiş mi? gidip de avesta'dan bir iki ayet sure falan okusalardı başında.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Gerilim had safhada! BM Genel Sekreteri Guterres'ten Lübnan açıklaması
8 yıl aradan sonra bir ilk! Sadece 250 adet üretilecek: Fiyatıyla dudak uçuklatıyor!