Çocuklar Duymasın dizisinin eski yıldızının son hali şaşırttı! "Bakımsızsın" diyenlere sert çıktı...

Bir dönem Çocuklar Duymasın dizinde oynayan ve yapımda yer aldığı dönem Duygu karakterine hayat veren Ayşecan Tatari'nin son hali şaşırttı. Özellikle evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra çok değişen ünlü ismin son haline sosyal medya takipçileri de yorumda bulundu. Kendisine 'bakımsızsın' diyenlere ünlü isim sert çıktı. İşte Ayşecen Tatari'nin sosyalm medya üzerinden yaptığı açıklama!

Çocuklar Duymasın dizisinin eski yıldızının son hali şaşırttı! "Bakımsızsın" diyenlere sert çıktı...
Çocuklar Duymasın dizisinin eski yıldızının son hali şaşırttı! "Bakımsızsın" diyenlere sert çıktı...
GİRİŞ 21.09.2021 09:16 GÜNCELLEME 21.09.2021 09:16

Ünlü isim Ayşecan Tatari'nin son hali takipçilerini şaşırttı. Geçmişte Çocuklar Duymasın dizisinde yer alan oyuncu burada 'Duygu' karakterini canlandırıyordu. Eğitimi için diziden ayrılan ve evlenip çocuk sahibi olan Tatari son haliyle sosyal medyada gündem oldu. Son olarak bazı takipçilerin yaptığı 'bakımsızsın' yorumlarına sert çıkan ünlü isim sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. İşte Ayşecan Tatari'nin yaptığı açıklamalar ve son hali...

Takipçilerinin Sorularını Sosyal Medyadan Cevapladı

'Çocuklar Duymasın' dizisinde canlandırdığı 'Duygu' karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu Ayşecan Tatari, 2017 yılında meslektaşı Edip Tepeli ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl ekim ayında kızları Müjgan'ı kucaklarına alan ünlü çiftin bebekleri 11 aylık oldu. İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Tatari, bu konudaki deneyimlerini sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Güzel oyuncu, son olarak takipçilerinin merak ettiklerini yanıtladı.

Bakımsızsın Diyenlere, "Ben Bu Halimden Memnunum"

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Ayşecan Tatari, bakımsızlık üzerine yazılan yorumlara toplu yanıt vererek, "Sizi biraz bakımlı mi görsek, cildiniz ne kadar bakımsız vs bir sürü soru var. Yapmayın bunu. En azından yakınınızdaki insanlara. Ben bu halimden memnunum. Bu ara böyle biriyim. Fön çektireceğim sürede kızımla parka giderim.

Yarın canım ister biraz daha bakarım belki kendime. 11 ay önce doğum yaptım, uzun bir süre gibi geliyor ama değil aslında. Ne hormonların ne bedenin kendine gelmesi için. Ben aynaya baktığımda gördüğümden de memnunum ama yine de birilerine böyle yorumlar yapmadan iki kere düşünün.
" dedi.

"Müjgan Doğduğundan Beri Yapabiliyorum Bunu"

Tatari, bir takipçisinin "Anneliğe dair en sevdiğiniz şey ne?" sorusuna da "Ben anda kalmayı meditasyon yapmayı falan hep çok bulmuşumdur. Nefesimi izlemeye kalksam birkaç dakika sonra bakıyorum bambaşka yerlerdeyim. İçimi yavaşlatamam kolay kolay. Müjgan doğduğundan beri yapabiliyorum bunu. Onun nefesiyle, elinin hareketleriyle, oynadığı oyunla o anda kalabiliyorum çoğu zaman. Çapam o benim" şeklinde yanıt verdi.

"Şimdi herkes çocuğunu benim kadar mı seviyor?"

Birkaç ay önce noter işlerini halletmek için evden çıkan 32 yaşındaki oyuncu, "Kızımla ilk kez ayrıldık" demişti. Bebeğinin doğumuyla değişen hayatını anlatan Ayşecan Tatari, "Akşamları çalıştığım bir işim olduğunu, Müjgan'ı bırakma fikrinin bile nefesimi sıkıştırdığını, onunla olmayla kıyaslayınca çok sevdiğim mesleğimin bile önemsiz görüneceğini ve bütün bu işlerin nasıl bir dengeye oturacağını hiç düşünmemiştim.. Doğurduğumdan beri hep düşünüyorum; 'Şimdi herkes çocuğunu benim Müjgan'ı sevdiğim kadar mı seviyor?' diye. Ne çok sevgi var demek şu dünyada!" dedi.

ETİKETLER
çocuklar duymasın
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bakanlığa çağrılan ABD dahil 10 ülkenin büyükelçileri hakkında Dışişleri'nden açıklama
Son dakika haberi: Kulisler kaynıyor! Saadet Partisi'nden tepki geldi, tansiyon yükseliyor