Nicole Richie'nin doğum günü felakete döndü! Ünlü yıldızın mumları üflerken saçları tutuştu...

Dünyaca ünlü şarkıcı Nicole Richie'nin doğum günü adeta felakete döndü! Ailesi ve arkadaşlarıyla 40. yaş gününü kutlayan ünlü isim mumları üflemek isterken birden saçları tutuştu. Adeta dehşeti yaşayan Richie'nin yardımına arkadaşları yetişti. İşte ünlü ismin çok zor şekilde yanmaktan kurtulduğu o anlar...

Nicole Richie'nin doğum günü felakete döndü! Ünlü yıldızın mumları üflerken saçları tutuştu...
Nicole Richie'nin doğum günü felakete döndü! Ünlü yıldızın mumları üflerken saçları tutuştu...
GİRİŞ 22.09.2021 15:31 GÜNCELLEME 22.09.2021 15:50
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Geride kalan günlerde 40. yaş gününü kutlayan dünyaca ünlü şarkıcı Nicole Richie yanmaktan son anda kurtuldu. Ailesi ve arkadaşlarıyla yaş gününü kutlayan ünlü isim pastanın üzerindeki mumları üflemek isterken birden saçları tutuştu. Richie'nin yardımına arkadaşları yetişti. Ünlü şarkıcının saçları tutuşmasına rağmen erken müdahale edildiği için çok fazla zarar görmedi. İşte Nicole Richie'nin o zor anları...

Doğum Günü Felakete Dönüyordu

Bir dönem çılgın hayatıyla gündemden düşmeyen, evlenip çocuk sahibi olduktan sonra durulan ünlü yıldız, 40'ıncı yaşını kutlarken bir kazaya kurban gidiyordu. Ünlü yıldız tam doğum günü pastasının üzerindeki mumları üfleyerek söndürürken bir anda saçlarının uç kısımları tutuştu. Kısa bir şaşkınlığın ardından yanındaki aile üyeleri ve arkadaşlarının yardımıyla bu küçük yangın büyümeden söndürüldü.

40. Yaş Gününden Yanmaktan Son Anda Kurtuldu!

2000'lerin ilk yarısında çılgın yaşamıyla gündemde olan Nicole Richie, önceki gün 40'ıncı yaşını kutladı. Ailesinin ve yakın dostlarının yalnız bırakmadığı Richie'nin hayatındaki bu önemli gün için, üzerinde çocukluk fotoğrafının yer aldığı güzel bir pasta ısmarlandı. Gece hava karardıktan sonra Richie'nin ailesi ve yakın dostları açık hava kutlamasında buluştu. Richie de pastanın üzerine yerleştirilmiş olan mumları üfleyerek söndürmeye başladı. İşte beklenmedik kaza da o sırada meydana geldi.

Saçlarının Tutuştuğu Anı Sosyal Medyadan Paylaştı

Richie büyük bir keyifle mumlarını üflerken, açık bıraktığı saçlarının önce sağ, sonra da sol tarafının uç kısımları aniden tutuştu. Etrafındakilerin şaşkınlık dolu çığlıklarına Nicole Richie'nin çığlıkları da eklendi. Sonra Richie'nin saçlarındaki alevler kısa sürede söndürüldü.

Grup, bu tatsız sürprizin ardından kutlamaya devam etti. O anlarda çekilen videoyu Instgram hesabından paylaşan Richie'ye takipçilerinden hem "geçmiş olsun" hem de "yeni yaşın kutlu olsun" mesajları geldi. Birçok takipçisi Richie'ye iyi olup olmadığını sorarken, onlarca kişi de "kendine dikkat et lütfen" diye yazdı.

 

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • tom hanks 3 hafta önce Şikayet Et
    iyi olmuş canıma da deysin
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Rusya son kozunu oynadı! ‘Kuzey Akım 2 yoksa ilave gaz yok’
Fransız basını böyle duyurdu: Türkiye dünyanın hayal ettiği silahı geliştirdi