Erkan Özerman ve Gülşen Yüksel Salt 2. Sayfa programında birbirine girdi! Canlı yayında olay sözler...

Best Model yarışması organizatörü Erkan Özerman, katıldığı canlı yayında sunucularla birbirine girdi. TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu olan ünlü isim sunucu Gülşen Yüksel Salt'a 'Sus bir dakika' demesi üzerine sinirler gerildi. Üst üste ağır sözlerin söylendiği programda her iki tarafta birbirlerine deyim yerindeyse ateş püskürdü. İşte ikili arasında yaşanan o diyaloğun detayları...

Erkan Özerman ve Gülşen Yüksel Salt 2. Sayfa programında birbirine girdi! Canlı yayında olay sözler...
Erkan Özerman ve Gülşen Yüksel Salt 2. Sayfa programında birbirine girdi! Canlı yayında olay sözler...
GİRİŞ 22.10.2021 09:21 GÜNCELLEME 22.10.2021 09:21
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Erkan Özerman katıldığı canlı yayında sunucularla laf dalaşına girince gündem oldu. Best Model yarışmasının organizatörü olan ünlü isim Özerman, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa adlı programda, yarışmayla ilgili hakkındaki iddialara cevap verdiği sırada sinirlerine hakim olamadı. Ünlü isim programın sunucularından Gülşen Yüksel Salt'ın sürekli olarak sözünü kesmesi üzerine 'Sus bir dakika' diye çıkıştı. Bu kez ise sunucu bu söze dayanamayarak yükseldi. İkili canlı yayın esnasında kavgaya tutuldu. İşte anbean yaşananların detayı...

"Utanın Biraz Ya... Lanet Olsun Ya. Ne Utanmaz İnsanlarsınız!"

Yarışmayla alakalı hakkındaki iddialara cevap vermek için yayına çıkan Erkan Özerman, program sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı tartışmaya tutuştu. Özerman'ın konuk olduğu canlı yayına iddiaları ortaya atan Best Model adayları da canlı olarak yayına katıldı.

Karşılıklı konuşmaların yaşandığı anlarda sinirlenen Özerman, "Karşıma çıkardıklarınıza bakın. Utanın biraz ya...Gözümün içine baka baka yalan söylüyorsunuz. Lanet olsun ya. Kör değilsiniz, sağır değilsiniz cin gibi de akıllısınız. Yarışmayı kaybedenler olay yaratıyor. Yarışmayı yapmamam için organize oldular. Ne utanmaz insanlarsınız ya!" diye konuştu.

Sunucu Salt Canlı Yayında Özerman ile Laf Dalaşına Girdi!

Özerman'ın "Utanmazsınız" sözüyle çılgına dönen sunucular "Bizim utanacak hiçbir şeyimiz yok Allah'a şükür. Bu iddialar yine olsun yine yayın yaparız" dedi. Yayın boyunca Özerman'ın tepkilerinden rahatsız olan Gülşen Yüksel Salt "Sus bir dakika" sözünden sonra iyice sinirlendi ve "Beni böyle çocuk azarlar gibi azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle böyle konuşamazsınız. Hiçbir şekilde utandığımız, çekindiğimiz hiçbir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz" diyerek tepki gösterdi. Seslerin yükseldiği programda taraflar sakinleşmeyince yayına ara verildi.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • melek 1 ay önce Şikayet Et
  Bu adamın rezilliği yıllardır bilinir ama kimse bişey yapmaz nedense
  Cevapla
 • baba 61 1 ay önce Şikayet Et
  zaten dedikodu haberlerine devlet el atmalı o iki kadın da çok yaramaz
  Cevapla
 • Zümrüt 1 ay önce Şikayet Et
  Şunlarda program mı sizin köpek bizim baltayı getirdi
  Cevapla
 • T.S 1 ay önce Şikayet Et
  Rezillik diz boyu
  Cevapla
 • arkadaş 1 ay önce Şikayet Et
  Acun Tv
  Cevapla
DİĞER HABERLER
A Milli Takım'ın rakibi Portekiz oldu!
UEFA sıralamasında işler değişti! Türkiye kritik sırada