Acun Ilıcalı'dan çok konuşulan paylaşım! Meğer 7 yaş fark varmış...

Acun Ilıcalı, sosyal medyada çok konuşulan bir fotoğrafı hesabından paylaştı. Kızı ve torununu bir arada paylaşan Ilıcalı'nın paylaşımı büyük beğeni topladı. İşte, detaylar...

Acun Ilıcalı'dan çok konuşulan paylaşım! Meğer 7 yaş fark varmış...
Acun Ilıcalı'dan çok konuşulan paylaşım! Meğer 7 yaş fark varmış...
GİRİŞ 24.11.2022 08:58 GÜNCELLEME 24.11.2022 08:58

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden en küçük kızı ve torununun yan yana olduğu fotoğrafı paylaştı. Ilıcalı'nın, aralarında 7 yaş fark bulunan kızı ve torununun bu fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu. 

Okan Bayülgen yine yaptı yapacağını! Konuklarının alnına yazdığı kelime pes dedirttiOkan Bayülgen yine yaptı yapacağını! Konuklarının alnına yazdığı kelime pes dedirtti

Acun Ilıcalı'nın ilk evliliğinden olma kızı Banu Ilıcalı'nın kızı Begüm ile Acun'un 3'üncü evliliğinden olma Melisa yan yana fotoğraf çektirdi. Aralarında 7 yaş olduğu bilinen teyze yeğen birlikte kıyafet seçimi yaptı. Bu pozu ise Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaştı. 

Acun Ilcalı'nın paylaştığı bu fotoğrafa sosyal medyada beğeni yağdı. İşte o fotoğraf...

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
KAAN uçtu, kimi sevinçten uçtu, kimi hazımsızlığından çatladı
CHP'li isimden skandal rüşvet iddiaları! "Elimde belgeler var"