Sanat camiası yasta! Hakan Yelbiz'den acı haber!

Müzisyen Hakan Yelbiz hayatını kaybetti. Hakan Yelbiz'in vefatı sanat camiasından birçok ünlü isimde derin acı bıraktı. Zafer Alagöz ve Hüsnü Şenlendirici gibi nice isim sosyal medyadan acısını paylaştı.

Sanat camiası yasta! Hakan Yelbiz'den acı haber!
Sanat camiası yasta! Hakan Yelbiz'den acı haber!
GİRİŞ 12.01.2023 13:00 GÜNCELLEME 12.01.2023 13:01

Ünlü müzisyen Hakan Yelbiz vefatı ile gündeme geldi. Yıllardan beri çok sayıda ünlü isme, orkestrası ile eşlik eden Hakan Yelbiz'in ani ölümü sanat camiasında büyük yankı uyandırdı. 

Hakan Yelbiz, Muğla'nın Milas ilçesinde geçirdiği trafik kazası geçirdi. Yelbiz, direksiyon hakimiyetini kaybedip otomobili ile birlikte şarampole yuvarlandığı kazada hayatını kaybetti. 

Hakan Yelbiz

47 yaşında hayata gözlerini kapatan Hakan Yelbiz, Serdar Ortaç, Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici gibi birçok isimle çalışmıştı. 

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Hakan Yelbiz'in vefatı sosyal medyada da gündem oldu. Ünlü müzisyen hakkında paylaşımlar peş peşe geldi. İşte yapılan paylaşımlardan bazıları:

Zafer Alagöz: Hakan Elbiz bir trafik kazasıyla uçtu gitti dünyamızdan, yetenekli kardeşim mekanın cennet olsun. Çok üzdün hepimizi" şeklinde duygularını paylaştı. Oyuncu Celil Nalçakan ise paylaşımında, "Ah Hakan Yelbiz usta,  Ah kardeşim biz rengarenk ve tertemiz kalbinden sebep kelebek diyorduk sana. Nereden bilelim ömrünün kelebeğe özeneceğini, paramparça oldum. Mekanın cennet olsun kardeşim. Allah önce Ayper'imize sonra da bize sabır versin.

Hüsnü Şenlendirici: Sevdiklerimizin kıymetini yaşarken bilelim. Son vedanın ne zaman olacağını hiçbirimiz bilemiyoruz. Çok üzgünüm Hakan Yelbiz.

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Hangi ülke nasıl tanınıyor! İşte dünyanın gözünde ülkeler: Türkiye detayı...
AK Parti'de büyük değişim! Gözler o illere çevrildi