Diriliş Ertuğrul'un Aykız'ıydı! Yeni projesinin haberini verdi

Tarih dizilerinin efsanelerinden biri olan Diriliş Ertuğrul'da Aykız karakteri ile oyunculuk performansı sergileyen Hande Subaşı bomba bir proje müjdesi verdi. Oyuncu Hande Subaşı ülkemizi tanıtacağının müjdesini verdi.

Diriliş Ertuğrul'un Aykız'ıydı! Yeni projesinin haberini verdi
Diriliş Ertuğrul'un Aykız'ıydı! Yeni projesinin haberini verdi
GİRİŞ 23.04.2024 13:29 GÜNCELLEME 23.04.2024 13:29

2006'dan beri oyunculuk kariyerine devam eden, Diriliş Ertuğrul'daki Aykız karakteri ile akıllara kazınan Hande Subaşı yeni bir projeye hazırlık yaptığını ve bu proje ile ülkemizi temsil edeceğini açıkladı.

En son TRT1 ekranında izleyici ile buluşan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde boy gösteren oyuncu Hande Subaşı geçtiğimiz gün Bebek'te Eser Gökhan Küçükerol'un doğum günü organizasyonundan çıkarken görüntülendi.

Asmalı Konak'ın Diclesi'ydi' Yeni halini görenleri şaşkına çevirdiAsmalı Konak'ın Diclesi'ydi' Yeni halini görenleri şaşkına çevirdi

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki oyuncu Hande Subaşı yeni bir müzikalinin başladığını şu sözlerle açıkladı: Müzikalim başlıyor, çok detaylı ve büyük bir iş. İstanbul'u anlatan bir iş, ülkemizi de tanıtacağız.

Oyuncu Subaşı yeni projesinin müjdesini verdikten sonra "Yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor, müzikalden ziyade gösteri ve şov tadında bir gösteri olacak. Ara ara danscılara da eşlik edeceğim, çok heyecanlıyım. Beni en çok tatmin eden şey canlı performanslardır, onun için bu işin önemi benim için bambaşka olacak" ifadelerini kullandı. 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İran Cumhurbaşkanı Reisi yaşıyor mu? Akıncı İHA dünyada bir ilki başardı
RAMS Park'ta ortalık böyle karıştı! Mert Hakan...