Kızılcık Şerbeti'nin Ömer'inden hastalık itirafı! Meğer yıllarca gizlemiş

Show TV ekranında yayınlanan Kızılcık Şerbeti'nde rol alan Barış Kılıç uzun zaman boyunca yaşadığı hastalığını ilk kez itiraf etti. Barış Kılıç yıllarca sır gibi sakladığı rahatsızlığını Youtube üzerinden yayınlanan bir programda anlattı.

Kızılcık Şerbeti'nin Ömer'inden hastalık itirafı! Meğer yıllarca gizlemiş
Kızılcık Şerbeti'nin Ömer'inden hastalık itirafı! Meğer yıllarca gizlemiş
GİRİŞ 28.04.2024 18:25 GÜNCELLEME 28.04.2024 18:25
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

20 yıldan beri Türk dizi ve filmlerinde rol alan 44 yaşındaki oyuncu Barış Kılıç ettiği itiraf ile gündeme geldi. Aslen Malatyalı olan Barış Kılıç gençlik dönemindeki hastalığından bahsetti.

Günümüzde Show TV ekranında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer Ünal karakterine hayat veren Barış Kılıç, bir youtube programına konuk oldu. Oyuncu Kılıç yıllarca sakladığı gerçeği ilk kez açıkladı.

Kızılcık Şerbeti Görkem'den tesettür açıklaması: Esas dibine inmek...Kızılcık Şerbeti Görkem'den tesettür açıklaması: Esas dibine inmek...

Barış Kılıç, Malatya'da kırsal kesimde yaşamını sürdürdüğünü ve lise dönemine kadar kekemelik sorunu yaşadığını itiraf etti. Ardından o süreci nasıl atlattığını aktardı. İşte ünlü oyuncunun konuya ilişkin ifadeleri:

Malatya’da köyde ineklerle, eşeklerle iç içe büyüdüm. İlkokulda utangaç ve çekingen bir çocuktum. Liseye geçtikten sonra spor, takdir görme, karşı cinsle flört kendime olan güvenimi artırdı. Kekemeliğim de geride kaldı. 

Diriliş Ertuğrul'un Aykız'ıydı! Yeni projesi ile dönüyor…Diriliş Ertuğrul'un Aykız'ıydı! Yeni projesi ile dönüyor…

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 2
  • Ahmet Binboğa 2 ay önce Şikayet Et
    Eşim seyrediyor, engel olamıyorum. çok ahlaksız ve çarpık bir dizi. Bu tesettürlü kız önce amcasıyla zina yapıyor sonra yeğeniyle evleniyor. Bu kadar çarpıklık ve ahlaksızlığa pes. Üstelik bütün bunları tesettür ve inançla birleştiriyorlar. yazıklar olsun.
    Cevapla
  • VatandaŞŞ 2 ay önce Şikayet Et
    Bazen kekemelik, çekingenlik, yanlışları doğru görmekten iyidir.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
1929 ve 2008'i hatırlattı: 2025'te büyük bir ekonomik çöküş yaşanacak
Sıfır otomobilde marka marka haziran kampanyaları! İşte o liste...