Üç Kız Kardeş'in Sadık'ı Reha Özcan'dan: İtibar etmeyin!

Bizim Hikaye, Mucize Doktor ve Seksenler gibi yapımlarla akıllara kazınan 40 yıllık oyuncu Reha Özcan kendisi adına yapılan gerçek dışı kurumlara adeta isyan etti. Oyuncu Reha Özcan takipçilerini de uyardı ve konuya açıklık getirdi.

Üç Kız Kardeş'in Sadık'ı Reha Özcan'dan: İtibar etmeyin!
Üç Kız Kardeş'in Sadık'ı Reha Özcan'dan: İtibar etmeyin!
GİRİŞ 26.04.2024 15:26 GÜNCELLEME 26.04.2024 15:26

Kanal D ekranında yayınlanan Üç Kız Kardeş'te Sadık karakterini canlandıran Reha Özcan sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile gündem oldu. Oyuncu Reha Özcan takipçilerine uyarıda bulundu. 

1985'ten beri oyunculuk kariyerine devam eden Reha Özcan dolandırıcılık olaylarına dikkati çekerek, sosyal medya üzerinden kendi adına oyunculuk eğitimi adı altında sahtekarlık yapıldığını anlattı. Bu kurumlara itibar edilmemesi gerektiğini ifade etti. 

10 kilo birden veren Zara zayıflama sırrını açıkladı! İşte diyet tüyoları...10 kilo birden veren Zara zayıflama sırrını açıkladı! İşte diyet tüyoları...

İşte Reha Özcan'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı o açıklama: 

Sosyal medyada ajans/kurs adı altında Reha Özcan'dan oyunculuk başta olmak üzere çeşitli eğitimler verdiklerini iddia eden kişi ve kurumlara itibar etmemenizi önemle rica ederim. @rehaozcanofficial ile @rehaozcankumpanyasi BIO'larında belirtilen menajer ve temsilcilerim dışında resmi iletişim kanalım bulunmamaktadır.

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Ekrem İmamoğlu yanıtı: Görüşme yalan
'Türkiye sığ sulara hapsedilemez' diyen Erdoğan'dan yeni operasyon mesajı!