Çukur 12. yeni bölüm ilk sahne ve 1. fragman yayınlandı! Sürpriz gelişme!

Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Çukur, bir haftalık aranın aradan 8 Ocak Pazartesi akşamı nefes kesen 11. yeni bölümle ekranlara taşındı. İzleyicisini ekrana kilitleyen ve sürprizlerle dolu 11. bölümünün hemen ardından 12. bölümden ilk sahne ve fragman da yayınlandı. Peki, Çukur dizisinin ekranlara gelen yeni bölümden ilk sahnede hangi gelişmeler yaşanıyor? Çukur dizisinin son bölümünde neler oldu?

GİRİŞ 18.01.2018 11:16 GÜNCELLEME 18.01.2018 11:16

Show TV ekranlarının sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Çukur, yılbaşı haftası nedeniyle 1 haftalık ara vermesinin ardından 11. yeni bölümle izleyicisinin karşısına geçti. Yayınlandığı günden beridir her hafta ayrı bir heyecana sahne olan Çukur dizisinin 8 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümünde yer yerinden oynadı. Öncelikle, Sena Yamaç'tan boşanmak için son derece kararlıdır ve bunu yapabilmek adına sınırları zorlayarak elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Öte yandan, Vartolu ile Yamaç arasındaki mücadele giderek kızışmaya başlıyor ve son derece tehlikeli bir hal alıyor. Peki, Çukur dizisinin ekranlara taşınan son bölümünde neler oldu? Çukur dizisinin yayınlanan 11. bölümün hemen sonrasında 12. bölümden ilk sahne de yayınlandı. Bununla birlikte Çukur 12. bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki, Çukur dizisinin 12. yeni bölümünde izleyicileri neler bekliyor?

ÇUKUR SON BÖLÜM SHOW TV'DEN İZLEMEK İÇİN TIKLA!

çukur 11. bölüm ile ilgili görsel sonucu

İŞTE, ÇUKUR 12. BÖLÜMDEN İLK SAHNE...

ÇUKUR 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

ÇUKUR 12. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Çukur dizisi 12. yeni bölümüyle 15 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00'da Show TV ekranlarında yayınlanacak.

İlgili resim

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur'un 11. Bölümünde; Çukur'da tüm dengeler alt üst olmuştur. Vartolu ile Yamaç arasındaki mücadele gittikçe alevlenir. Artık ikili arasında silahlar konuşmaktadır. Bu tansiyonu yüksek yüzleşmeyle beraber, Sena ve Çukur arasında seçim yapmak zorunda kalan Yamaç, hayatının en zorlu günlerini yaşamaktadır.

Yamaç’ın karşısında küçük duruma düşen Selim, öfkesine yeni düşerek Yamaç’ı dönüşü zor bir hataya sürükleyecektir. Bu sırada Baykal ve Avukat Nazım da, boş durmayacak ve tehlikeli hamlelerde bulunacaklardır. Gerilimin doruk noktasında olduğu anlarda İdris Koçovalı’ya gelen gizemli mektup ise Çukur’da yepyeni bir dönemi başlatacaktır. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Tahta parçalarını 200 saatte bakın neye çevirdi!
Kılıçdaroğlu: Kahvelerde neden kağıt oynanmıyor? Oysa çözüm basit...