Erkenci Kuş 33.bölüm 2.fragmanında Can, Sanem'in hakkından geliyor...

Erkenci Kuş 32.son bölümde; Can-Sanem birbirinden kopamayıp karşılıklı kıskançlık savaşlarını sürdürmeye hız kesmeden devam etmektedir. Erkenci Kuş son bölümde; Sanem'in reklam ajansından ayrılma kararı alması üzerine bir de Yiğit'in iş teklifini kabul etmesi Can'ı çileden çıkardı. Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı ekranda!

GİRİŞ 09.03.2019 11:28 GÜNCELLEME 09.03.2019 11:28
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Star TV ekranlarında 2 Şubat Cumartesi tarihinde yayınlanan Erkenci Kuş 32.son bölümde; Ayrılma kararı alan Can ve Sanem her ne kadar şirkette iş ilişkisi çerçevesinde hareket etmeye çalışsalar da buna birbirlerine duyduğu kıskançlıkları engel olmaktadır. Erkenci Kuş son bölümde; Sanem reklam ajansından ayrılmak için ısrarını sürdürürken, Can ise her defasında onunla bağını koparmamak adına elinden gelen her şeyi yaptı. Fakat Sanem, işi giderek ciddiye bindirerek istifa kararı yetmiyormuş gibi Yiğit'in de kendisine sunduğu iş teklifine onay vermesi sonucunda Can'ın kıskançlığı hat safhaya ulaştı. Diğer taraftan Polen, Can'la bulduğu her fırsatta yakınlık kurmaya ve samimiyetini ilerletmeye çalışırken, Sanem ise ona pabuç bırakamamak için uğraş gösterdi. Sanem'den hiç haz etmeyen Hüma ise onun karşısında durarak Polen'e ilgi göstermesinin ardından Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı bekleniyor. İşte, Sanem-Can'ın yeniden eskisi gibi birlikte olmalarını isteyen şirkettekiler Cey-Cey'in hazırladığı plan doğrultusunda onların aralarını düzeltmek adına buzhaneye kapatmalarının akabinde Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

ERKENCİ KUŞ 33.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Oyuncu kadrosunda; Sanem Aydın (Demet Özdemir), Can Divit (Can Yaman), Leyla Aydın (Öznur Serçeler) ve Emre Divit (Birand Tunca) gibi beğenilen isimlerin yer aldığı Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı yayınlandı…

 

 

 

 

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Polen ve Yiğit’in kardeş olduğunu öğrenen Can ve Sanem çok şaşkındır. Yiğit’in aynı binaya taşınması ve Polen’in de kardeşi olmasından dolayı daha sık bir araya geleceklerdir. Sanem’in teklifi kabul etmesiyle Yiğit biran önce yayınevini faaliyete geçirir. Bu durum Can’ı iyice delirtir. Bu arada Yiğit’in de teşvikiyle Polen bir yemek kitabı çıkarmaya karar verir ve bununla ilgili çalışmaya başlar. Hüma da ona destek olmak için Polen’in yaptığı yemekleri sunmak üzere evinde bir organizasyon düzenler. Can ve Sanem arasında her geçen gün artan kıskançlığın sonu nereye varacaktır?

ERKENCİ KUŞ 33.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, yapımcılığında Faruk Turgut'un yer aldığı, senaryosunu da Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak'ın kaleme aldığı Erkenci Kuş 33.bölümüyle 10 Mart Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Star TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayacak. 

ERKENCİ KUŞ 32.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erkenci Kuş son bölümde; Polen ve Yiğit’in kardeş olduğunu öğrenen Can ve Sanem çok şaşkındır. Yiğit’in aynı binaya taşınması ve Polen’in de kardeşi olmasından dolayı daha sık bir araya geleceklerdir. Sanem’in teklifi kabul etmesiyle Yiğit biran önce yayınevini faaliyete geçirir. Bu durum Can’ı iyice delirtir. Bu arada Yiğit’in de teşvikiyle Polen bir yemek kitabı çıkarmaya karar verir ve bununla ilgili çalışmaya başlar. Hüma da ona destek olmak için Polen’in yaptığı yemekleri sunmak üzere evinde bir organizasyon düzenler. Can ve Sanem arasında her geçen gün artan kıskançlığın sonu nereye varacaktır?

YORUMLAR 1
  • Melisa 3 yıl önce Şikayet Et
    Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
SGK’dan özel hastaneler için yeni karar! Tüm branşlarda eşit şekilde hizmet!
Erdoğan ve Aliyev'den Akıncı SİHA’ya imza