Yemin 28.bölüm fragmanında Emir, Reyhan'a açtı ağzını yumdu gözünü...

Yemin 27.son bölümde; Reyhan, Hikmet'in sağlık durumunun iyi olmadığını başta Emir olmak üzere herkesten sakladığı için her an diken üstündedir. Yemin son bölümde; Masal ise bakıcısının kötü biri olduğunu evdekilerle paylaşsa da artık her şey için çok geçtir, çoktan tuzağın kurbanı olmuştur. Yemin 28.bölüm fragmanı geldi.

Yemin 28.bölüm fragmanında Emir, Reyhan'a açtı ağzını yumdu gözünü...
Yemin 28.bölüm fragmanında Emir, Reyhan'a açtı ağzını yumdu gözünü...
GİRİŞ 27.03.2019 17:01 GÜNCELLEME 27.03.2019 17:01

Kanal 7 ekranlarında 26 Mart Pazartesi tarihinde yayınlanan Yemin 27.son bölümde; Reyhan, acı gerçeği daha fazla içinde tutamayıp Emir'e itiraf edeceği esnada hastanede yaşam mücadelesi veren Hikmet hiçbir şeyden söz etmemesi için kendisine engel oldu. Yemin son bölümde; Reyhan, Hikmet'in hastalığını gizli tuttuğu için kendisini suçlu hissetmektedir, her ne kadar herkesin bu gerçeği bilmeye hakları olduğunu ve Hikmet'in yanında olmaları gerektiğini ısrarla dile getirse de dayısının bunu kabul etmeye hiç niyeti yoktur. Talaz, Leyla gider gitmez intikam planını hayata geçirmeyi beklerken, Masal ise eve gelen bakıcının yaptığı gizli telefon görüşmelerinden aslında kötü biri olduğunu fark etmesiyle beraber evdekilerle paylaştı. Emir ise Reyhan'la giderek daha yakından ilgilenmeye ve ona özel muamalede bulunmaya başlayıp küçük jestler yaparken, Reyhan'ın kendisiyle ilgili gerçekleştirdiği büyük itirafı duymasıyla birlikte etekleri zil çalmaya başladı. İşte, Yemin 28.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

YEMİN 28.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

YEMİN 28.BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

 

 

Hikmet’in hastalığı Reyhan’ı zor duruma düşürür. Reyhan’a ilk defa sürpriz hazırlayan Emir, nasıl bir tepkiyle karşılaşacak? Bir yandan Kemal ve Leyla da kaçırılan Masal’ın peşine düşer. Hikmet’in rahatsızlığı Reyhan’ı sıkıntıya sokar. Emir heyecanlı bir şekilde Reyhan’a sürpriz yapar. Reyhan, Emir’in ilk sürprizini nasıl bulacak? Öte yandan Masal’ın kaçırılmasıyla bir araya gelen Leyla ve Kemal’in işi hiç kolay değildir. Leyla, bulduğu ipucunu takip ettiğinde Masal için hayatını tehlikeye atmaktan çekinmez. Masal, kurtulabilecek mi?

YEMİN 27.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Her geçen gün karısına biraz daha bağlanan Emir, Reyhan’ı merak eder. Emir için yeni olan bu duruma alışması zaman alır. Emir’in Reyhan’ı merak etmesi yeni bir duygudur. Genç adam her geçen gün karısına daha da bağlanır. Reyhan’ın Hikmet’e verdiği sözü tutması artık hiç kolay olmaz. Hikmet yüzünden zor duruma düşen Reyhan ne yapacak? Diğer taraftan Leyla yeni bakıcının sırrını öğrendiğinde çok geç kaldığını fark eder. Kemal ise büyük bir felaketle karşı karşıya kalır.

YEMİN SON BÖLÜMÜ İZLE!

YEMİN DİZİSİ OYUNCU KADROSU KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

YEMİN KONUSU NEDİR?

Reyhan, geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Dayısı gibi sevip saydığı Hikmet Tarhun’a ettiği yeminden sonra Emir ile evlenen Reyhan’ın hayatı değişir. Emir, herkesi şaşırtarak ilk kez gördüğü Reyhan ile evliliği kabul eder. Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır. Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye Leyla ile değişir. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Her isteyen yaptırabilecek: Antikor Testi bakanlıktan onay bekliyor
Cep telefonları kadar yaygın olacak! Koronayı yok ediyor! Talep patladı!