Bizim Hikaye 68.bölüm 2.fragmanı: Fikri, Filiz'in yarasına tuz basıyor!

Bizim Hikaye 67.son bölümde; Barış'ın Neslihan'la bir ilişkisi olduğunu düşünen Filiz, gizliden gizliye duyduğu evlilik hakkındaki itirafı da yanlış anlamasının etkisiyle boşanmanın eşiğine geldi. Bizim Hikaye son bölümde; Fikri'nin hazırladığı kumpasların kurbanı olan Elibollar, bir kez daha fakir yaşantısına geri döndü. Bizim Hikaye 68.bölüm fragmanı ekranda!

GİRİŞ 02.05.2019 23:01 GÜNCELLEME 02.05.2019 23:01

Fox TV ekranlarında 25 Nisan Perşembe tarihinde yayınlanan Bizim Hikaye 67.son bölümde; Filiz, sert sözler sarf ettiği Barış'ın gönlünü almak için hastaneye hediyesiyle beraber gelip bulunduğu odaya adımını attığı esnada kapının aralığından evliliğiyle ilgili olumsuz sözler duyması üzerine büyük bir yıkıma uğradı. Bizim Hikaye son bölümde; Barış'ın yaptığı açıklamalar üzerine hem üzülüp kırılan hem de öfkelenen Filiz, kendisiyle konuşmaya gerek bile görmeden hakkında peşin hüküm verip aralarına aşılması güç duvarlar örmeye başladı. Diğer taraftan Rahmet-Deniz ikilisinin Barış'ın kaldığı otelde Neslihan'la birlikte görmesi olayların fitilini ateşleyerek Filiz'in evliliğini sonlandırma raddesine getirirken, Fikri ise para sahibi olabilmek adına çevirdiği dümenlere Elibol ailesini de alet etmesinin ardından Bizim Hikaye 68.bölüm fragmanı bekleniyor. Fikri'nin bitip tükenmeyen oyunlarının kurbanı olan Elibollar yeniden eski yoksul hayatlarının içerisinde kendini bulurken, Tülay'ın da Tufan'la olan evliliğini noktalama kararı almasının akabinde Bizim Hikaye 68.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hem hastanede işittiği sözlerin bir türlü etkisinden çıkamayan hem de Rahmet'ten gece Neslihan'la beraber otelde vakit geçirdiğini öğrenen Filiz'in sinir harbi geçirerek Barış'ı eşyalarıyla beraber evden kovmasının sahne olduğu diziye dair en son gelişmeler...

 

 

BİZİM HİKAYE 68.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt'un kaleme aldığı, yapımını Med Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli'nin oturduğu Bizim Hikaye 68.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

BİZİM HİKAYE 68.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunda; Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Ömer Sevgi gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Bizim Hikaye 68.bölümüyle 2 Mayıs Perşembe günü saat 20:00'da Fox TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayacak.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bizim Hikaye son bölümde; Paraları kaybeden Elibollar eski hayatlarına geri dönmüşlerdir ancak Minibolların babalarına olan kırgınlıkları bir türlü hafiflemez ve avuntuyu amcaları Zihni’de bulurlar. Zihni de çocukları oyalamak için okul kermesinde onlara yardım etmeyi kabul eder ancak Fikri Elibol’un çocuklarıyla ilgili bambaşka planları vardır. 

Tufan, Tülay’ın kendisine boşanma davası açtığını öğrenmesiyle kendi derdine düşünce, kendi kırgınlıklarıyla nasıl başa çıkacaklarını bilemeyen Filiz’le Barış'ın arasındaki gerginlik de giderek büyür. Her ikisinin de geri adım atma çabası diğerinin yanlış anlamasına neden olur, Çiçek’le Ferda’nın da hastaneden taburcu olmasıyla nerede kalacakları ve onlara kimin bakacağı bile karı koca arasında sorun olmaya başlar. Sonunda Rahmet’le Deniz’in gördükleri Filiz için her şeyin sonu olur.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bilim kurulu üyesinden korkutan açıklama: Vaka artışı hızlandı!
Son dakika: Sinop'ta hortum, Ardahan'da sel! Trabzon, Rize ve Giresun'da acil toplanıldı..