Kızım 30.bölüm 2.fragmanı: Demir, namlunun ucunda! Tetiği çekecek mi?

Kızım 29.son bölümde; Demir, evini yakarak kül eden kişinin Ahmet olduğunu tespit etmesi üzerine Uğur ve Cemal'in de desteğiyle yaptıklarının yanına kar kalmaması için harekete geçti. Kızım son bölümde; Büyük sevkiyat sırasında polisin elinden son anda kurtulmayı başaran Ahmet, Demir'in tüm sevdiklerini tehlikeye attı. Kızım 30.bölüm fragmanı ekranda!

GİRİŞ 03.05.2019 19:09 GÜNCELLEME 03.05.2019 19:09

TV8 ekranlarında 26 Nisan Cuma tarihinde yayınlanan Kızım 29.son bölümde; İntikam uğrunda sınır tanımaz hale gelen Ahmet, evin içerisindeki herkes uykudayken gecenin bir yarısı benzin bidonlarıyla Demir'in evinde yangın çıkarıp alev alev yakması korku dolu anlara sahne oldu. Kızım son bölümde; Evin dört bir köşesini saran dumanın kokusuna uyanan Demir, büyük bir kahramanlık örneği sergileyerek kedileri Şanslı da dahil olmak üzere herkesi kıl payı ölümden kurtarmayı başardı. Yanıp kül olan evleri ve içerisindeki bütün eşyaları kullanılamaz hale gelen Demir'e ilk destek en zor anlarında yanında olmak için çırpınan Uğur'dan gelip evinin kapılarını açarken, ikinci destek ise hatalarını telafi etmek için can atan Cemal'den gelip ihtiyaçları olan her şeyi maddi imkanı sayesinde karşılar. Diğer taraftan Demir, polis ekipleri tarafından evin kundaklandığının ortaya çıkarılması ve olay yerindeki gördüğü tanığı tarafından da verilen tarifle beraber bunu yapan kişinin Ahmet olduğunu anlaması üzerine Cemal ve Uğur'la bedel ödetmek için operasyon başlatmalarının ardından Kızım 30.bölüm fragmanı bekleniyor. Cemal'in yardımıyla Ahmet'in gece yarısında yurt dışından gelen mallarla büyük sevkiyat gerçekleştireceği bilgisine ulaşılıp kendisini yakalayıp cezalandırmaları için polise ihbar etmelerinin ardından Kızım 30.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Polis ekipleri olay yerine geleceği esnada Ahmet son anda aldığı uyarıyla yakasını kurtarmayı başarırken, bunu Demir'in yaptığını anlayıp tüm sevdiklerinin canını tehlikeye atmasının sahne olduğu diziye ilişkin en son gelişmeler...

KIZIM 30.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Kızım son bölümün arkasından gelecek hafta TV8 ekranına gelecek bölüme dair en son gelişmeleri, ayrıntıları ve ipuçlarını öğrenmek adına araştırmalara derinlik kazandırıldı. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta'nın oturduğu, yapımcılığında Fatih Aksoy'un bulunduğu; senaryosunu da Irmak Bahçeci, Banu Kiremitçi Bozkurt'un üstlendiği, Med Yapım farkıyla TV8'de seyircisini ağırlayan Kızım 30.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

KIZIM 30.BÖLÜM 2.FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KIZIM 29.BÖLÜM FİNAL SAHNESİ...

 

 

KIZIM 30.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunda Beren Gökyıldız (Öykü Tekin), Leyla Lydia Tuğutlu (Candan Hoşgör) ve Buğra Gülsoy (Demir Göktürk), Serhat Teoman (Cemal Eröz), Sinem Ünsal (Sevgi Günay), Tugay Mercan (Uğur Adıgüzel) ve Suna Selen (Müfide Adıgüzel), İhsan İlhan (Jilet) gibi isimlerin yer aldığı Kızım 30.bölümüyle 3 Mayıs Cuma tarihinde saat 20:00'da TV8 ekranlarında izleyici kitlesinin karşısına geçecek.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
 Bayraktar İHA-SİHA, Anka, Kirpi ve Atak dünyaca ünlü oyunda!
Ayasofya kararı Yunan'ın feleğini şaşırttı! Atatürk'ün Selanik'teki evi için alçak teklif