MasterChef Türkiye Eray Aksundur kimdir? Eray Aksungur kaç yaşındadır?

MasterChef Türkiye'de yapılan yarışmalarda her akşam başarılı olan yeni bir isim 16 kişilik ana kadroya girmeyi hak kazanıyor. 13 Ağustos akşamı hazırladığı vişneli köfte ile jürinin onayını alan ve bir üst tura çıkan isim Eray Aksungur oldu. Peki Eray Aksungur kimdir ve kaç yaşındadır? İşte Eray Aksungur'un hayatı ve mesleği...

MasterChef Türkiye Eray Aksundur kimdir? Eray Aksungur kaç yaşındadır?
MasterChef Türkiye Eray Aksundur kimdir? Eray Aksungur kaç yaşındadır?
GİRİŞ 17.08.2020 10:58 GÜNCELLEME 17.08.2020 10:58

MasterChef Türkiye’de her akşam düzenlenen yarışmaların kazanan bir ismi ana kadroya dahil ediliyor. 16 Kişilik kadronun tamamlanmasına sayılı günler kala yarışmacılar heyecanla jürinin onayını almak için mücadelelerine devam ediyor. 13 Ağustos akşamı ise yarışmacılardan vişneli köfte yapılmasını istendi ve istenilen yemeği en iyi şekilde hazırlayıp sunarak jürinin beğenisini alan isim Eray Aksungur oldu. 

ERAY AKSUNGUR KİMDİR? 

13 Ağustos akşamı hazırladığı vişneli köfteyle MasterChef Türkiye 2020 ana kadrosuna girmeye hak kazanan isim Eray Aksungur oldu. 23 yaşındaki yarışmacı Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçılık bölümünden mezun oldu ve İstanbul ve Bodrum’da farklı restoranlarda aşçılık yaptıktan sonra Bolu’da bir otelde aşçılık yaptığını ifade etmektedir. 13 Ağustos akşamı yayınlanan bölümde hazırladığı vişneli köfte ile ana kadroya seçilmeye hak kazandı. 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'da onuruna verilen yemeğe katıldı
Kılıçdaroğlu'nun hareketine AK Parti'den sert tepki