Nihat Hatipoğlu'nun oğlu, akla mantığa sığmayan yorumlara ateş püskürdü: Ayetle karşılık verdi!

Covid-19 test sonuçlarının pozitif çıktığına yönelik iddiaların gündemde alıp başını gitmesinin ardından Nihat Hatipoğlu, acımasızca eleştirilerin hedefine oturtulmuştu. Nihat Hatipoğlu'nun oğlu Osman Hatipoğlu ise ardı arkası kesilmeyen zalim yorumlar karşısında sonunda sabrının sınırı taşarak tepkisini ağır sözlerle ortaya koydu.

Nihat Hatipoğlu'nun oğlu, akla mantığa sığmayan yorumlara ateş püskürdü: Ayetle karşılık verdi!
Nihat Hatipoğlu'nun oğlu, akla mantığa sığmayan yorumlara ateş püskürdü: Ayetle karşılık verdi!
GİRİŞ 01.09.2020 08:54 GÜNCELLEME 01.09.2020 08:54
Bu Habere 126 Yorum Yapılmış

Nihat Hatipoğlu'nun, dünyanın çeşitli ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de hızlı bir biçimde yayılım gösteren ve etkilerini geniş çapta hissettirmeye devam eden Korona Virüsü salgınına yakalandığı iddiası büyük ses getirerek ortalığı çalkaladı. Pek çok kişi öne sürülen iddialarla arkasından Nihat Hatipoğlu için sosyal mecrada iyi dilek ve temennilerini iletip geçmiş olsun mesajları gönderirken bir kesim de hastalığı hakkında çirkin gönderilere yer verdi. Fakat hem asistanı hem de oğlu tarafından yapılan açıklamalara göre ünlü ilahiyatçının Korona Virüsü'ne yakalandığı iddiası gerçek dışı olduğu belirtiltese de, daha sonradan yapılan tetkikler neticesinde ciğerlerinde bir sorun olduğu ve salgın hastalığın vücudunda pozitif çıktığı tespit edildi.

Nihat Hatipoğlu, Korona Virüsü'ne mi yakalandı: İşin aslı tam olarak nedir? Durumu kesinleşti!

Nihat Hatipoğlu'nun oğlu Osman Hatipoğlu ise kamuoyu tarafından da sert bir dille ayıplanan zalim yorumların sosyal medyada dolaşmasının üzerine ateş püskürerek isyan bayraklarını kaldırdı. Osman Hatipoğlu, sosyal medya platformu aracılığıyla kimi kullanıcıların hastalığını tiye alması ve beddualar etmesi üzerine; Nihat Hatipoğlu benim babam! Ama siz kötü yorumlar yapanları gördükçe daha çok dua ediyorum ki çıkıp daha çok anlatsın Allah’ı ve Peygamber’i. Çünkü Nihat Hatipoğlu’na düşmanlık değil bu. Bu düşmanlığınız Allah’a ve Peygamber’inedir. Ne güzel diyor Allah; De ki: Kininizle geberin’’ şeklinde ifadelere yer vererek tepkisini açıkça ortaya koydu.

İşte, Nihat Hatipoğlu için yapılan kötü yorumlardan bazıları...

YORUMLAR 126
 • 3 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim sifasini versin insallah.sizi s3vdiklerinize bagislasin.diger kalbi katilasmis olanlarada vicdan ve merhamet versin ALLAH..
  Cevapla
 • HATİCE 3 yıl önce Şikayet Et
  Allah'ım şifa versin inşallah hocam çok değerlisin dualarimla insanın sağlığıyla asla alay edilmez ALLAH büyük inşaallah
  Cevapla
 • Özcan 3 yıl önce Şikayet Et
  Allah sizi başımızdan eksik etmesin inşallah hocam Allah sizi ailenize sonrada bize yani sevdiklerinize bağışlasın hocam inşallah bu da geçer de sevinen zebaniler çatlarlar hocam inşallah hayırlı akşamlar Allah a emanet olun hocam hayırlı sı neyse o o inşallah hocam
  Cevapla
 • İnayet Yay 3 yıl önce Şikayet Et
  Çok değerli Nihat Hocam Allah Şafi isminin yuzusuyu hürmetine acil şifalar versin insaAllah
  Cevapla
 • yurttaş 3 yıl önce Şikayet Et
  insanlıktan çıkmış yaratıklara insanca cevap verilmez.Bu ucubeler islamdan nasibini almamış hırlayan yaratıklara kininizle geberin demekten başka. birşey söylemek yanlış olur.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Tarihi ziyaret öncesi Erdoğan açıklaması! Türkiye'ye net mesaj: İzin vermeyeceğiz
Bakan Yerlikaya duyurdu! Diyarbakır ve Mardin belediyelerine müfettiş görevlendirildi