Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanı Bildiğiniz her şeyi unutun! Öncekilerden çok daha farklı olacak

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümde, Bala'nın Targun tarafından canına kastedilmeye çalışılarak güç bir vaziyete düşmesi ortalığı kızıştırdı. Kuruluş Osman 41.son bölümde; Flatyos'un ellerinden kayıp gitmesiyle kan beynine sıçrayan Osman, hıncını Göktuğ'dan çıkararak kızılca kıyameti kopardı. Dündar'ın gizliden gizliye iş çevirmesiyle beraber Kuruluş Osman 42.bölümde savaş an meselesi...

GİRİŞ 19.01.2021 09:20 GÜNCELLEME 19.01.2021 09:31
Bu Habere 67 Yorum Yapılmış

Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanında verilecek önemli tüyolar iple çekilirken son bölümde; Kayı beyi unvanıyla hüküm sürmeye başlayacak olan Osman, nizamın altyapısını sağlam bir şekilde oluşturabilmek üzere atağa kalkar. Kuruluş Osman 41.son bölümde; Tam da işler tıkırında giderken umulmadık bir zamanlamayla Flatyos'un kayıplara karışması ve tuzağın kurbanı olan Bala Hatun'un başına gelen talihsiz olay gidişatı tepeden tırnağa etkiledi.

Uyanış Büyük Selçuklu 18.bölüm fragmanı duyuruldu! Uyanış Büyük Selçuklu'da kapana kıstırıyor!

MasterChef Türkiye efsanesi Mehmet Yalçınkaya'nın eski halini görenler tanımakta güçlük çekti!

 

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Osman'ın zalimlerin zaferine katiyen müsaade etmeyerek nasıl bir yol izleyeceği beklenirken son bölümde, Flatyos'un izini yok etmesiyle küplere binen Osman, hiç hesapta olmayan bu hadisenin sorumlusu ilan ettiği Göktuğ'a kılıçtan keskin sözlerle tepkisini gösterirken, başına buyruk hareket eden amcasının da Nikola ile buluştuğu bilgisine ulaşınca beyninden vurulmuşa dönerek hesabını kesti. Kuruluş Osman'da ne yapıp ne edip rehin tutulduğu yerden kurtulmayı başaran Flatyos'un geri gelmesiyle birlikte Nikola'nın elinin kuvvetlenmesinin ardından Osman'ın çemberini daraltıp köşeye sıkıştıracak planını aktif hale getirmeye hazırlandılar.

Son Yaz 4.bölüm fragmanı duyuruldu mu? Kalbinin sesini mi dinleyecek yoksa gafil mi avlanacak?

Kırmızı Oda 21.bölüm fragmanı BAŞLADI MI? Ağrına gitti! Burnunun direği sızım sızım sızlıyor...

KURULUŞ OSMAN 42.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde Osman Bey, çağrısı üzerine Söğüt’teki toya katılmak için yola düşen ve Flatyos ve adamları tarafından katledilen Türk beylerinin intikamını alacak!

Kayı Beyi olduktan sonra hedefine İnegöl Kalesi’ni koyan ve Türk boylarını birleştirmek üzere harekete geçen Osman Bey, beyleri Söğüt’te düzenleyeceği toya çağırmıştı. Konstantinopolis’ten gönderilecek yeni birliklerin müjdesini alan Nikola, toya engel olmak üzere Flatyos ve askerlerini Söğüt yolunda konuşlandırmış ve Türk beylerinin bazılarını katletmişti. 

‘Kuruluş Osman’ın 42’nci bölümünde Osman Bey, şehit edilen Türk beylerinin intikamını almak için alpleriyle birlikte ölüm kalım savaşına girecek. Türk televizyon tarihinde görülmemiş bir aksiyonun ekrana geleceği savaş sahnesi, izleyicinin nefesini kesecek. Osman Bey ayrıca, Ertuğrul Bey’in vasiyeti uyarınca yeni bir hatun alacağını Bala Hatun’a bildirecek. 

Osman Bey ve alplerinin Bizans ordusuyla girdiği ölüm kalım savaşı nasıl sonuçlanacak? Osman Bey, Nikola’ya destek için gönderilen Bizans ordusunu durdurabilecek mi? Osman Bey’in yeniden evlenecek mi? Bala Hatun, Osman Bey’in evlilik kararını nasıl karşılayacak? 

KURULUŞ OSMAN NEDEN YAYINDAN KALKTI? KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yönetmenliğinde Fethi Bayram & Ahmet Yılmaz'ın yer aldığı, Diriliş Ertuğrul yapımı sayesinde geniş çapta tanınırlık kazanarak nam salan ve dünyanın birçok ülkesinde de kayda değer sükse yakalayan Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığında bulunduğu Kuruluş Osman'ın yayın akışından kaldırılması hayranlarını bir hayli üzdü. Beşiktaş - Çaykur Rizespor maçının ekrana gelmesinden ötürü yeni bölümü için ileri bir tarihe erteleme kararı alınan ve Bozdağ Film imzasıyla ATV'ye taşınan Kuruluş Osman 42.bölümüyle 20 Ocak Çarşamba tarihinde saat 20:00'da hafızalarda kalıcı bir iz bırakacak sahneleriyle seyircisini ağırlamaya hazırlanıyor.

KURULUŞ OSMAN'DA ORTALIĞI AYAĞA KALDIRAN SAHNE!

KURULUŞ OSMAN 42.BÖLÜM FRAGMANI DUYURULDU MU?

Genel yönetmenliğini Metin Günay'ın üstlendiği ve senaryosunu ise Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın kaleme aldığı, hem zengin oyuncu kadrosu hem de etkileyici olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonu ile heyecan ve aksiyon tufanı estirip her hafta zirveden düşmeyen Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanı yayınlandı.

YORUMLAR 67
 • velhasıl 1 gün önce Şikayet Et
  Ertuğrul'un yerini alamadı bu dizi başarılı değiller. Ama her hafta reklamı yapılıyor. Reytingleri düştü biliyorlar. Bu sene Final yapar bu dizi Seneye Tekrarı gelmez. Çünkü boşa para boşa emek tutulmadı bu dizi. Yanlış bir başrol oyuncu seçimi bir sürü kişiyi yedi dizi de ama yine de istenilen seviye ye gelemedi bu dizi.
  Cevapla
 • Atas 20 saat önce Şikayet Et
  Neden engin duzyatan oynamady
  Cevapla
 • İsimsiz 1 gün önce Şikayet Et
  Hala diriliş Ertuğrul’u seyretmeye devam ediyorum. Osman karakteri değişmediği sürece dizinin tutacağınıda zannetmiyorum.
  Cevapla
 • maho 1 gün önce Şikayet Et
  Osman Beyi oynan zatı gülümsemesi bile bana gıçık geliyor
  Cevapla
 • KUTLU DAVA 1 gün önce Şikayet Et
  Biz şahsa bakmayız, yok efendim şu gitti bu geldi,o olmazsa olmaz... takılmayın bunlara, ,İslamdan imandan türkten bahsetsin yeter.
  Cevapla
 • DERMİŞİM 1 gün önce Şikayet Et
  Vallaha ne diyeyim osmanlı tam bizim senaristler için bulunmaz bir kaynak helede ertuğrul gazi ve osman bey dönemi yeteri kadar bilgi yok senaristlerimizde bu iki şahsiyeti şahsiyetsizleştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar zaten tarihimizle bir alıp veremedikleride var ki yerden yere vuruyorlar yabancı tarihi dizilere bakın krallarını ne kadar yüceltiyorsalar vs vs bunlara söylenecek bir söz yok
  Cevapla
 • Levrok 1 gün önce Şikayet Et
  seni dünyaya davet ediyorum. Sanirim hayal dünyasinda yasiyorsun. Dünyanin realitesi var, reytingler var. Adamlar yatirim yapiyor, karsiliginida geri almak istiyor, kim ödeyecek okadar elemanin parasini ? Realiteden uzak yasiyorsunuz, bos bos konusuyorsunuz, hayirsiz evlatlar..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin en yüksek barajı: Yusufeli Barajı'nda son 4 metre
3 bin 500 yıllık keşif! Kraliçe Naert'in cenaze tapınağı bulundu