Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.bölüm fragmanı: Hem sevindirici hem üzücü sahne! Duygu şöleni sunuyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48.son bölümde; Bir anlık öfkesinin kurbanı olan Yıldız, Engin'e bedel ödetse de payına düşeni alarak krizin doğuracağı yıkıcı sonuçlarla baş etmek mecburiyetinde kaldı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde; Engin, yapılanları yanlarına kar bırakmamak adına kendisini alıkoydukları ve darp ettikleri gerekçesiyle savcılığa suç duyurusu gerçekleştirdi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.bölüm fragmanı çıktı mı?

GİRİŞ 29.01.2021 10:26 GÜNCELLEME 29.01.2021 15:40
Bu Habere 23 Yorum Yapılmış

Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde; Sinirlerinin kontrolünü sağlayamayıp tahammül edemeyecek raddeye gelen Yıldız, Engin'in kafasında şişe kırarak hıncını çıkarsa da hem kendisini hem de Kuzey ve Sefer'i sancılı bir süreç beklemektedir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48.son bölümde; Gördüğü muamelenin cezasız kalmaması gerektiğini savunan Engin, şikayette bulunma kararının sonuna kadar arkasına sığınırken Kuzey ise Yıldız'la beraber cezaevine gireceği kaygısına kapılarak Engin'in üzerinde çeşitli vazgeçirme teknikleri denemeye koyuldu.

Kırmızı Oda'da yılın transferi gerçekleşti! TV8 Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova 82.bölüm fragmanı? Düğümler çözüldü! Sır perdesi ardına kadar aralanıyor

KUZEY YILDIZI DİZİSİNDE ENGİN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSU YAPTI!

Engin'in şikayet etme direncini kırarak pes ettirme noktasında ikna faaliyetleri yürütmeye başlayan Kuzey, ilk etapta gözünü korkutmaya çalışsa da bunun sonuç vermediğini görünce komedi rüzgarı estiren işkence tekniklerini hayata geçirmelerinin ardından Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.bölüm fragmanı sorgusu başlatıldı. Engin alıkonulduğu ve şiddet gördüğü için hiç vakit kaybetmeden savcılığa suç duyurusunda bulunurken, çıkan karara göre hepsinin bir dizi suç işleyip yardım-yataklık yapmalarından ötürü mahkemeye sevk edilmelerinin ve yargılanmak üzere hakim karşısına geçmelerinin akabinde Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.bölüm fragmanı yayına girdi. Tüm bunların yanı sıra kayak merkezine seyahate çıkan kızların bacanaklarla kor motoru sefası sürecekleri esnada beklenmedik bir anda yakıt tükendiği için yolun ortasında kalmaları yetmezmiş gibi Osman'ın da düşerek yaralanmasıyla başlarına büyük iş açtılar.

Kırmızı Oda 22.bölüm fragmanında neler olacak? Kötü haber tez duyuldu: Öğrenince üzüleceksiniz!

Payitaht Abdülhamid projesinde şaşkına çeviren ayrılık! Gider gitmez yeni adresi netlik kazandı

 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 49.BÖLÜM FRAGMANI DUYURULDU!

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği Süreç Film imzasıyla her Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında dizi severleri ekranın başında toplayıp gülmekten kırıp geçiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.bölüm fragmanı paylaşıldı...

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 49.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? 

Oyuncu kadrosunu; Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Toygan Avanoğlu, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş, Gizem Güneş, Yasemin Hadivent, Zeynep Kankonde, Özgün Karaman, Merve Şen ve Ecem Çalhan gibi ilgi gören isimlerin oluşturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.bölümüyle 31 Ocak Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Show TV kanalında seyircisine kahkaha tufanı estirmeye hazırlanıyor.

Ramo'da yılın transferi gerçekleşti! Kurtlar Vadisi'nin unutulmazı ortalığı tozu dumana katacak

YORUMLAR 23
 • Eylül 3 yıl önce Şikayet Et
  Bende beğeniyorum çok güzel final olmasın⭐⭐
  Cevapla
 • Buse 3 yıl önce Şikayet Et
  Çok güzel dizi deyenler
  Cevapla
 • Tr2121 3 yıl önce Şikayet Et
  Hayatımda gördüğüm en güzel dizi
  Cevapla
 • Elif 3 yıl önce Şikayet Et
  Çok romantik
  Cevapla
 • Çi 3 yıl önce Şikayet Et
  Çok sevdiğim bir film .
  Cevapla
 • Yasemin 3 yıl önce Şikayet Et
  Bencede çok komik ve çok eglenceli
  Cevapla
 • Efe s 3 yıl önce Şikayet Et
  Osman sanırım ölecek
  Cevapla
 • Irmak 3 yıl önce Şikayet Et
  Ölmez
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Teleferik faciasında ihmaller zinciri! Kaza değil cinayet
İngiltere'nin Rumları önceden bilgilendirmediği açıklandı